

Obrázok
22 komentov
1
bress
3. 8.augusta 2014 23:28
myslim, ze @sasuke chcela vidiet moju tvar, tak ciastocne mas moznost
8
@ohavnost ako inak? si sklamana co
@silviaaa ja mam povodne 1 obocie, len si robim 2 xD
@matwejo sak zrob
@likjul dik, brada je zaklad
@silviaaa ja mam povodne 1 obocie, len si robim 2 xD
@matwejo sak zrob
@likjul dik, brada je zaklad
10
fiha, nos ti zavidim. (som pravy priklad prirovnania /zavidi aj nos medzi ocami/ )
15
@ohavnost heh, tak to dakujem
@sisi092 normalne sa na neho podla mna urcite nepodobam
@13 @14
a brady su super
@sisi092 normalne sa na neho podla mna urcite nepodobam
@13 @14
a brady su super
19
@matwejo ofc domaca a bol to asi cervene hrozno al fakher. Ono to bol vtedy asi najlepsi dym aky som mal. len tu to nevidno
20
kamos ide kupovat odtialto Ultimate (to su velmi fajnove tabaciky)
www.smoking-shisha.de
tak som zvedavy ci to pojde nad uroven AF,
(inak moja dievka je teraz v Tunise a donesie mi 500g AF, tak sa tesim, ze tam stoji 50g krabicka do eura, , aj ked dufam, ze to nebude vyrabany v egypte, ale original z centraly zo SAE)
www.smoking-shisha.de
tak som zvedavy ci to pojde nad uroven AF,
(inak moja dievka je teraz v Tunise a donesie mi 500g AF, tak sa tesim, ze tam stoji 50g krabicka do eura, , aj ked dufam, ze to nebude vyrabany v egypte, ale original z centraly zo SAE)
21
tie ultimate v prahe viem kde kupit ale neviem nechce som skusat bo som nenasiel recenzie. , aj mne by mohla doniest @matwejo
22
Len tak pozerám nový Birdz a natrafil som na Tvoje foto, ako takto som si ťa naozaj vôbec nepredstavoval Vždy som myslel, že budeš v tvári menej výrazný...

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?