

test
39 komentov
1
grietusha
23. 7.júla 2014 12:35
5
3
5.... násobenie a delenie má logicky prednosť pred sčítaním a odčítaním
19
ten kto napísal iné ako 5, mohli by ste nám prosím vysvetliť ako ste sa k tomuto výsledku dostali, ak ste dodržiavali všetky základy matematiky
21
@RelieForSaddist @hoperpohroma aj ja si to myslim
inak nikdy som nechapal tieto matikarske kktiny keby to clovek normalne vyratal tak je to proste 3 ale mejaky kkti si museli vymysliet nejake vzorce nenormalne
inak nikdy som nechapal tieto matikarske kktiny keby to clovek normalne vyratal tak je to proste 3 ale mejaky kkti si museli vymysliet nejake vzorce nenormalne
24
az teraz som pochopil preco by to malo byt 5 ale tak to by malo byt v zatvorke ci ne ? no jebat na to matika je fujky a pravdu ma vdy aj tak David Zidan Sufursky !
25
@77hanes77 "násobenie a delenie má logicky prednosť pred sčítaním a odčítaním" — dovolím si tvrdiť, že násobenie a delenie nemá kvôli logike prednosť pred sčítaním a odčítaním, ale len a len kvôli definíciám zložených výrazov. rovnako by mohlo mať napríklad odčítanie a násobenie prednosť pred delením a sčítaním.
26
Kokos veď toto je tretia trieda ZŠ.
Nasobenie a delenie má vždy prednosť, iba keby tam bola ešte zatvorka tak je druhoradé ale nie je dpč tak si zopakujte základy a až tak niečo múdre zo seba vypúšťajte.
Normálne sa hanbím že to niekto nevie.
Nasobenie a delenie má vždy prednosť, iba keby tam bola ešte zatvorka tak je druhoradé ale nie je dpč tak si zopakujte základy a až tak niečo múdre zo seba vypúšťajte.
Normálne sa hanbím že to niekto nevie.
29
Ja to viem aj napriek tomu že som v ten deň keď sa to učilo chýbal správna odpoveď je kajn.....
39
@attis násobenie a delenie má prednosť, netreba dávať do zátvorky, tie sa dávajú keď chceš najprv sčítať/odčítať a až potom deliť/násobiť.
niektorí mali asi slabšiu motiváciu v detstve učiť sa matiku.
niektorí mali asi slabšiu motiváciu v detstve učiť sa matiku.

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Exekutorsky art -
8 Mačacia śavāsana - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...


