

The best of sketchbook I. - Také, čo sú podľa fotiek (aj keď viem, že minimálne za tú úpravu si zaslúžim vynadať )


The best of sketchbook I. - Také, čo sú podľa fotiek (aj keď viem, že minimálne za tú úpravu si zaslúžim vynadať )
14 komentov
1
sarah_whiteflower
9. 11.novembra 2010 13:47
To kto je ten brýlatý ujo v strede?
2
@sarah_whiteflower sa smej, ale aby aj z teba nebola brýlatá teta! alebo pri mojich umeleckých schopnostiach brýlatý ujo
7
@anzu Ale v tom prípade, prečo má také krátke vlasy a prečo vyzerá ako John Lennon?
Ako kresba je to super, ale kebyže som nikdy nevidela tú fotku, tak ho nespoznám A mňa si prečo nekreslila?
Ako kresba je to super, ale kebyže som nikdy nevidela tú fotku, tak ho nespoznám A mňa si prečo nekreslila?
8
@sarah_whiteflower John? a to je vlastne ešte dobre, na jednom vyzerá ako Al Yankovic a na druhom ako fúzatá žena. a potom sa div, prečo som už radšej nepokračovala a teba som vtedy nemala ešte v priateľoch
9
@sarah_whiteflower a dokelu, nepremýšľam...keď nespoznávaš postavy, mohla som ti nakecať, že som ťa kreslila a že ty si tá hore
11
@anzu To nič, jedna moja kamarátka si ho odzadu so ženou pomýlila a ešte len to bola iná pálka!! Ako nič proti, ale aj zozadu si pomýliť chlapa s holkou je celkom hardcore Dobre som ju zhučaa
13
v pravo hore:áno,áno,áno!
a mimochodom máš ma vo friend liste?
a mimochodom máš ma vo friend liste?

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...