

Obrázok bez popisu č.1093377
14 komentov
1
teal
12. 4.apríla 2025 18:59
Ty si urbexer?
5
@mytickaentita @4 Tealovi som tie smajlíky tiež preto dal... Myslel som si že čítal ten blog... Ale možno to myslel inak... Každopádne odpoveď je áno, ja som!
6
@mytickaentita @4 Skočil som tam ešte dnes, s mojim kaňónom a širokouhlým objektívom... Bohužial nebolo tam také pekné svetlo do žlta ako minule Bude to chcieť prísť okolo 17tej v nejaky slnečný deň...
7
hej, tu je občas ťažké odhadnúť, že kto to myslí vážne a kto rozpráva birdzáckym brainrotom
9
Už rozumiem kontextu (prečítal som si - okrem diskusie, na to sa teraz zrovna necítim). Ale aj tak mi to nezodpovedalo moju otázku v @1
11
12
@3 a toto je to, čo si opisoval v tom blogu? (Sory, čítala som to pred pár dňami, tak možno si už zle pamatam, alebo si to len s niečím pletiem). A teda páčia sa mi miestnosti s takými veľkými oknami, podľa tvojho opisu som si to ale predstavovala úplne inak. Hlavne mi to príde strašne tmavé, napriek veľkým oknám. Na mňa to pôsobí viac depresívne než zaujimavo, ale možno to je práve to, čo sa páči tebe
13
@11monika11 @12 tie okná sú takmer po zem na celej tej stene za rohom. Tmavé by to po vymalovaní byť nemohlo. Inak som to fotil bez HDR. Aby tam kde je svetlo neboli tmavé flaky tak som to musel stiahnuť takto do tmava...

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?