

a takto nejako som si to vždy predstavoval...
14 komentov
1
abstraktdepres
30. 3.marca 2025 00:01
Aj keď som si uvedomil že to nemá tak daleko od farieb moderných interierov ktoré som kritizoval... Keď tie bedne by inde nepasovali... Dám tam aspoň šachovnicové drevené police a nejake kvety... Aby sa to "oživilo".
8
Inak som zásuvky navrhol tak aby boli káble čo najkratšie. Vždy to je hneď za "spotrebičom"...
9
@nats nie je to tak zlé To osvetlenie je studená biela... Cez deň je za všetkými oknami les a kopce... Na tie biele steny pôjde všade pravé drevo a dám tam tie kvety
10
Wau!!! Nádhera! Škoda, že priamo v strede nie je okno, ako u teba doma, ale po bokoch. Taká dlhá panoráma na leďsy priamo medzi tým by bola fantastická
11
@domek @10 máš pravdu, zhodou náhod som na to myslel práve včera pri pohlade na tieto fotky. A ďakujem.
Vlastne myslím ešte na ten filmový starý reflektor. Že by som ho tam raz niekde dal. Tvoj nápad
Vlastne myslím ešte na ten filmový starý reflektor. Že by som ho tam raz niekde dal. Tvoj nápad
13
@domek @12 dík za názov. Inak teraz riešim monstery. Teda kvet, nie energeták Radšej mám Hell, to ty vieš
14
@abstraktdepres @13 v tých predajných skupinár na fb stále vidím, ako ľudia predávajú také tie gigantické monstery. Ja si neviem predstaviť, že ako to človek dopraví niekam mimo byt, to je proste gigant

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?