1. Within Temptation & Anneke Van Giersberge - Somewhere
2. Within Temptation & Keith Caputo - What have you done
3. Metallica - Unnamed Feeling
4. Eluveitie - Inis Mona
5. Korpiklaani - Vodka
6. Orlík - Bílej jezdec
7. Apocalyptica - Quutamo
8. Serj Tankian - Empty walls
9.Amon Amarth - Pursuit of vikings
10. System of a down - Holy mountains
11. Nightwish - Planet hell
12. Kabát - Šaman
13. Horkýže slíže
Blog
16 komentov k blogu
1
nicolauska
21. 9.sept. 2010 19:00
4
celkom fajn rebricek pripomina mi moje zaciatky, ale eluveitie nee, tych nemam rad
7
no moje ano system napriklad bola jedna z totalne prvych kapiel, matallica bola uuuuplne najsamprvsia. Podla mna ani nemusis zlepsovat, ultra temne babeny - to neni pekne
12
@stmortiis omnos je fajn a v tej metalovej verzii je ešte lepšia a ja ich ľubim celých...všetky skladby....

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Vreskot000: Je k pravde potrebná cesta?
- 4 Soyastream: Čerstvá
- 5 Kemuro: Gradient
- 6 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 7 Kemuro: Padilla
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Joi: Záblesky
