

Konečne som uspokojila svoju potrebu mať analógovú fotku !
15 komentov
1
beatlesgirl
21. 5.mája 2014 21:44
Ooo! Ty si aké krásne žieňa a ešte k tomu analógové! inak, táto fotka vyzerá ako z nejakého filmu.
7
@beatlesgirl
@peculiar Juu ďaku strašne ! Film? Horor môjho života
@afew ^^
@antifunebracka Jú dakujem Niekedy treba zopakovat hru na hasičov či čo to bolo
@mayben ďakuuu!! :3
@peculiar Juu ďaku strašne ! Film? Horor môjho života
@afew ^^
@antifunebracka Jú dakujem Niekedy treba zopakovat hru na hasičov či čo to bolo
@mayben ďakuuu!! :3
8
som plne za v cajovni, byvalom brlohu aj ihrysku maju velice zaujimave hry a mohli by sme aj kamic splasit
11
@antifunebracka ano ! A ano! Dohodneme sa niekedy
@georg21 ďakú!
@soltyky jú ďakujem za pekný a príjemný koment :3
@georg21 ďakú!
@soltyky jú ďakujem za pekný a príjemný koment :3
14
prosim ta,ako je mozne ze vnutri si takto dobre osvetlena? na analog nezvycajnee...asi to bude tym ze ide svetlo spoza zaluzii? ci?
(hrozne ma to zaujima pretoze ja ked fotim takto vnutri, je z toho cierny flak )
(hrozne ma to zaujima pretoze ja ked fotim takto vnutri, je z toho cierny flak )
15
@fonzie ď!
@obliviate ďak aj tebe C:!
@chestnut toto je fotené yashicou, pri zenite mi robí tiež flaky :/ plus bolo vtedy pekne slnečno a boli sme pri okne, hned vedla bolo také velké okno bez závesoun
@obliviate ďak aj tebe C:!
@chestnut toto je fotené yashicou, pri zenite mi robí tiež flaky :/ plus bolo vtedy pekne slnečno a boli sme pri okne, hned vedla bolo také velké okno bez závesoun

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
