Wistingher
29-ročný muž, single, na dievčatá, ateista
najnedávnejšie lognutie
3. 6.júna 2023 20:56
4974 dní na BIRDZi
regnutý od 26. decembra 2012
Ten blby pocit, ked vsade hladaju niekoho kto ovlada nieco, co my sme v ramci odboru okolo toho ani nepachli. Tak a potom ziskaj nejaku prax...zas to skonci na nejakej makacke fyzickej
7 komentov
1
patrixo
30. 6.júna 2019 07:04
a co tak rekvalifikacia?
3
@majmarad co ma podla teba clovek nestudovat nic a cakat ze mu pecene holuby popadaju z neba? alebo ze manka vsetko zaplati?
4
@patrixo to som nenapísal, čítaj poriadne Ak niečo vyštudujem, tak by nemalo byť potrebné platiť kurzy alebo opätovne študovať niečo iné v tom danom odbore. Ve´d preto to študujem, aby som mal kvalifikáciu nie? Tak nech potom takú školu zrušia a učiteľov pošlú kopať kanály ak nenaučia žiaka všetko potrebné pre daná odbor a pre následné uplatnenie. Samozrejme, človek sa dovzdeláva celý život ale aby to bolo takto???
6
je vela firiem, ktore toho maju v poziadavkach ovela viac, ako vyzaduju, takze si tam posli cv a ked sa ta budu na to pytat na pohovore, tak povedz, ze konkretne tuto vec neovladas, ale ovladas ine a rad by si sa naucil aj to, co nevies
7
tiez som jedna z tych, ktori sa nespoliehaju na vzdelanie. ako tu bolo povedane - treba sa doucit, rekvalifikovat, makat.

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: prajem každému požehnanú nedeľu okrem Matúša Šutaja Eštoka a ľudí čo chodia na festivaly...
- 2 Y4nn4: Veľmi ma mrzí že neviem kde mám tie moje bezdrôtové slúchadlá...v kaviarni pri susednon...
- 3 Alojzvajciar: Prave som dosiahol vyznamny zivotny milnik. Mam jednu izbu.
- 1 Mytickaentita: prajem každému požehnanú nedeľu okrem Matúša Šutaja Eštoka a ľudí čo chodia na festivaly...
- 2 Luc.ka: Vcera mi teta predavacka v dmke pochvalila saty a povedala, ze v nich...
- 3 Chumaj: myticka katarina a ake pesnicky by si dala do tych playlistov? teda okrem kapely...
- 4 Mytickaentita: môj dream job je, že by som chodila po rôznych prevádzkach (fitká, ...
- 5 3kratadost: Sliedit po vypredajovych sekciach obchodov s nabytkom sa oplati. Velky palisandrovy regal za 200...
- 6 Ordinarygirl: Ledva som večer zaspala a zvyšok v komentári...
- 7 3kratadost: Ktoremu kokotovi napadlo dat sochu medveda v zivotnej velkosti na lesnu cestu hned za...
- 8 Ordinarygirl: Po dnešnom dni, kedy sa všetko, čo sa...
- 9 3kratadost: Prave som dosiahol vyznamny zivotny milnik. Mam jednu izbu, v ktorej je vsetok...
- 10 Abstraktdepres: Nádhera, apokalyptické počasie... Zamračené, vietor, hrmí. Cítiť vônu zmoknutej hliny a...