

♫ in the summertime, when the weather is hot...
16 komentov
1
motyylia
3. 6.júna 2015 16:11
no ja neviem, ale v sandálkoch na stôl... :ehm:
4
nechcem nikoho urazit, ale preco ked zeny vystavia hole nohy v otvorenych topankach, tak si nijako neupravia/nenalakuju nechty na nohach
5
@momoglamorous
akože máš pekné prsty na nohách, aj nechty...ale nalakované vždy ešte viac opeknejú! (to som si aj na svojich všimla, že hoc sú pekné aj bez, no s lakom sú úúúúuiuuuu :-S )
akože máš pekné prsty na nohách, aj nechty...ale nalakované vždy ešte viac opeknejú! (to som si aj na svojich všimla, že hoc sú pekné aj bez, no s lakom sú úúúúuiuuuu :-S )
7
@momoglamorous presne! to mám na tom najradšej..nalakujem a dlho pokoj zato ruky si lakujem menej často, bo sa mi to nechce furt odlakovávať a nalakovávať zakaždým, keď sa to ošúcha
9
@momoglamorous mam svetloruzovy odtien so shimmerom od maybelline, len to evidentne nevidiet.....nenosim neupravene nechty do otvorenych topanok tiez sa mi to nepaci ale volim prirodzene odtiene...
12
@momoglamorous mne vela veci na ludoch nevadi a nevsimam si moc druhych ludi co maju na sebe a tak ale ked vidim ako ma niekto sandale alebo co anema nalakovane nechty na nohe normalne sa mi z toho robi dako zle neviem preco to ma taku velku silu

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.