

autosalón nitra
12 komentov
1
teal
5. 10.októbra 2019 16:38
Volvo sa už roky neúčastní žiadneho z veľkých svetových autosalónov, pretože je to podľa nich zbytočnosť... Ale do Nitry príde... To je teda pokrytectvo.
6
len píšu, že volvo tam nemalo zastúpenie, kdesi som čítal teraz, ale to nie je pravda, pretože majú tam S90 v ktorej som foteny tu. takže trochu sa asi v reportáži pomýlili, ale chybička se vloudila pravdepodobne
7
@teal Volvo tam tuším doniesol Autoštýl ako predajca a nie samotný výrobca
Taktiež som tam bol, a dosť ma prekvapila Lada Vesta SW cross.. Ten priestor, výbava a celkový dojem z auta nieje snáď v žiadnom inom v tej cenovej kategorii.. Nazval by som ju novodobou Feliciou, proste jednoduché lacné auto na každodenné vozenie.
Taktiež som tam bol, a dosť ma prekvapila Lada Vesta SW cross.. Ten priestor, výbava a celkový dojem z auta nieje snáď v žiadnom inom v tej cenovej kategorii.. Nazval by som ju novodobou Feliciou, proste jednoduché lacné auto na každodenné vozenie.
8
@fukaj ano ano, zbadal som tu ladu tiež, a som bol celkom príjemne prekvapený, len 14 litrov stojí asi v základnej výbave, čo cenovo sa mi zdá dosť prehnane a premrštené, za nejakú ladu by som isto toľko nedal.. kdeže...
ale to je moj nazor
ale to je moj nazor
9
@vreskot000 14 litrov stoji v základe verzia SW cross, klasická sedanová okolo 10tis a klasický kombajn okolo 11, čo sú stále výborné ceny.. Za tú cenu reálne nieje lepšieho auta.. V dacii za tu cenu nemáš ani tretinu tej výbavy, škodovka ma v tej cene tak rapida, ktorá je taktiež úplne mimo a má oproti Lade minus v podobe toho motoru. Lada udrela presne tam kam bolo treba, ešte dúfať že s faceliftom príde nový motor ktorý bude schopný plniť najnošie euronormy aby mohli byť masovo predávané v celej EU.
10
a tak určite. škoda práveže no tiež má príliš vysoké ceny žiaľ. novú škodu by som si isto nekúpil ako čisto novú, lebo je to strata peňazí ako môj názor, a čisto nové s 0 kilometrami auto nepotrebujem ako také. nerobím dlhé vzdialenosti, takže preto.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra - 2
Obrázok od Kobra -
3 Shalom !!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?