

Obrázok
12 komentov
4
nie, radšej feliciu....
ale čo si
nebyť kombik tak si pytam tvoju adresu a na druhy deň už ho hlásiš ako odcudzené
ale čo si
nebyť kombik tak si pytam tvoju adresu a na druhy deň už ho hlásiš ako odcudzené
7
france stale vedeli robit motorizacie skvele na spotrebu vykon je tiez fajn
8
mne sa nelubi ten predok.. ale inak je to pekne auto. a combik! to sa mi paci comik je super nech je to akakolvek znacka
10
@v3nty ford beriem, ale prosim ta neporovnavaj volkswagen k peugeotu... su to hnoje...ludove auta
11
@steptronic chalan...
polopatisticky...
Mal som kadejake značky aut niesom nejak extra zastanca ziadnej ( v minulosti som bol PSA)
dodnes skor kupujem autá týchto značiek no mal som aj VW group a určite to niesu hnoje autá...
Sú populárne je ich vela dobre sa predavajú = ako stvorené na ojeby
A takto kydať na značky aut vedia len pribrzdený ludia... každá značka aut má niečo do seba.. (okrem číny
A príbehy mojej ocy kona kravy brat co si adoptoval farara co vysvetil kozu ktora dojila mlieko a to mlieko pila suseda ktorej mačka dobila strýkovho kona ktorý povedla ze toto je napicu lebo samu to dojebalo a kupil vyhoneny vertel ma ozaj nezajima peace
polopatisticky...
Mal som kadejake značky aut niesom nejak extra zastanca ziadnej ( v minulosti som bol PSA)
dodnes skor kupujem autá týchto značiek no mal som aj VW group a určite to niesu hnoje autá...
Sú populárne je ich vela dobre sa predavajú = ako stvorené na ojeby
A takto kydať na značky aut vedia len pribrzdený ludia... každá značka aut má niečo do seba.. (okrem číny
A príbehy mojej ocy kona kravy brat co si adoptoval farara co vysvetil kozu ktora dojila mlieko a to mlieko pila suseda ktorej mačka dobila strýkovho kona ktorý povedla ze toto je napicu lebo samu to dojebalo a kupil vyhoneny vertel ma ozaj nezajima peace
12
@depropex
@husky
@Luuci
v stredu na KO+STK/EK v piatok na úrad a za 10dní prepis už na nového majitela
@husky
@Luuci
v stredu na KO+STK/EK v piatok na úrad a za 10dní prepis už na nového majitela

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra - 7
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

No 2.2 v prvom momente lepsie zatlačí