

Milujem to písmo!
15 komentov
1
tikalok
16. 11.novembra 2009 16:37
poznám to?
2
Jednoznačne áno ...
Píše to taký pán s neodolateľným bruchom ...
Píše to taký pán s neodolateľným bruchom ...
5
On nemá neodolateľné brucho, ale neodolateľný sveter!
A vlastne celý je neodolateľný, keďže som mu pre takmer rokom na skúške sľúbila, že o ňom budem rozprávať len v dobrom
A vlastne celý je neodolateľný, keďže som mu pre takmer rokom na skúške sľúbila, že o ňom budem rozprávať len v dobrom
6
8
Už sa z toho nevyvlečieš
Ale ak sa naštve, nevadí, niečo zarobím a potom ho podplatím, aby ho ten hnev prešiel
Ale ak sa naštve, nevadí, niečo zarobím a potom ho podplatím, aby ho ten hnev prešiel
11
12
V treťom riadku je "Ak platí"
A to druhé tiež nebude "nadformula" Toľko si toho ešte zo školy pamätám, že sme tam nič také nemali
A to druhé tiež nebude "nadformula" Toľko si toho ešte zo školy pamätám, že sme tam nič také nemali
13
@galinka
Aha, jasné, to by bolo malé "p", nie veľké, takže to môže byť P a nemusí byť N
A ja už som si to nepamätal, tak som skôr tipoval a moc som ujovi Tomanovi a jeho písmu veril, ako vidím
No tak teda podformula samozrejme
Aha, jasné, to by bolo malé "p", nie veľké, takže to môže byť P a nemusí byť N
A ja už som si to nepamätal, tak som skôr tipoval a moc som ujovi Tomanovi a jeho písmu veril, ako vidím
No tak teda podformula samozrejme
14
Jáj a ešte aj hento, asi si mala pravdu a moja lekárka tiež nie je zrovna terno!

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
