

.. raz budeš moja ! :3
13 komentov
1
crowley
18. 6.júna 2014 22:04
A deti ?
2
na zadnom sedadle už budú vtedy a povinne topánky dole ! (to bol vtip, síce jeden známy čo má A7 tak deti vážne núti sa vyzúvať keď tam sadajú )
5
@tongue
Ja by som deti ani nepustil by som ho mal len na parádu v garáži pod plachtou do konca života ale nie deti by som vozil v citroene maximálne
Ja by som deti ani nepustil by som ho mal len na parádu v garáži pod plachtou do konca života ale nie deti by som vozil v citroene maximálne
6
@Crowley haha , až tak ? .. ved jasne že aj ja by som si na taku sedmičku davala pozor ale zase aby mi stale v garáži stála to nie
10
ako mňa vždy zaujíma, ked pridá dievča fotku auta s takým popisom, či ide len o vzhľad, jazdné vlastnosti alebo či má k tomu autu vzťah
12
nič v zlom, ale pochybujem prevažne ide len o značku a vzhľad, ale netvrdím, že to tak musí byť u teba
13
@Champion nehovorim že značka a vzhľad neurobili svoje ale aj ostatne , mam priateľa pri ktorom dosť často počúvam o všetkých parametroch , maximalke , vykone atd ... niečo som už aj pochytila

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra