

Obrázok
12 komentov
1
mmxkiller
16. 8.augusta 2007 02:56
ajaj, pekná kôpka
2
ja som mala nieco podobne na stene a jedneho dna moja mama dosla, strhla mi to a vyjadrila sa k tomu len tak, ze to zatemnuje mozog..ako chapes to?? mi tam zostali uz len stopy po lepiacej paske...
4
avril... LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
5
ojoj to desi nabral ten plagat gc aj ja ceeeeeeeeeem... ked ti tie obrazky v noci zmiznu taq ja som to nebola
6
polovicu z toho mam na stene aj ja..len skoda ze nemozem zohnat plagaty aj menej komercnyx kapeliek
7
tak totok som kedysi tiez mala na stene..az som si jedneho dna povedala ..ze vyzera to mrte decky ...tak som si to proste strhla..a zacala inu etapu zivota..
8
vsak ti tam dolu nizsie pod Green Day su Simple Plan? ...jeeeee krasne
11
Jj, tommyhot nepridás este nejaky? mala by som zase večer nad čím masturbovať
@demonicbass až teraz som prišla na to, že si ma spomenula minimálne v 3 jeho komentoch, čo si mu napísala (spomenula si ma samozrejme s linkom len v tomto). Som ta musela riadne naštvať, keď si ma s ním začala hneď ohovarat a potom kto je tú ta zlá
@demonicbass až teraz som prišla na to, že si ma spomenula minimálne v 3 jeho komentoch, čo si mu napísala (spomenula si ma samozrejme s linkom len v tomto). Som ta musela riadne naštvať, keď si ma s ním začala hneď ohovarat a potom kto je tú ta zlá

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...