Tomas
zakladateľ BIRDZu
najnedávnejšie lognutie
18. 2.febuára 2021 12:00
8971 dní na BIRDZi
regnutý od 4. decembra 2000
keď vznikol BIRDZ
Môže podľa vás človek kritizovať niečo, čo nedokáže urobiť? Môže bežný user kritizovať Windows, ak nedokáže urobiť lepší systém?
8 komentov
1
fylo
5. 2.febuára 2009 17:48

podľa mna..môže..ak si za ten Windows reálne aj zaplatí..potom má právo čakať istú kvalitu služieb ako protihodnotu.
3
Či može človek kritizovať niečo, čo nedokáže urobiť? No nad tým som sa zamyslel ked som išiel stiahnuť film a kukol som si ho najprv na csfd -československej filmovej databáze a tam som sledoval reakcie ako: odpad, hnus, trápny humor...ako toto niekdo môže napísať na scary movie? Takže v skratke - jasneže može, sak ho nikdo nezbije ale podla mna je to dost drze a to s tým windowsom je niečo s čím suhlasim s fylom
4
no tym som to chcel povedat ze ma to nasralo lebo nikdo z nich este film nerežíroval
5
podla mna bezny user nie ale ked sa tomu aspon trosku venuje a vie ze venovat sa tomu ti co to robili viac by to bolo lepsie.. ma pravo na skritizovanie
6
samozrejme že môže, sme slobodná krajina, takže to beriem skôr ako či to má nejaký význam/hodnotu.
a môže mať, to že niečo nedokážem urobiť neznamená že neviem, ako by to bolo dobré, alebo minimálne ako by to vyhovovalo mne.
ide skôr o tie hranice konštruktívnej/prínosnej kritiky verzus kritiky v zmysle pindania proste lebo preto...
a môže mať, to že niečo nedokážem urobiť neznamená že neviem, ako by to bolo dobré, alebo minimálne ako by to vyhovovalo mne.
ide skôr o tie hranice konštruktívnej/prínosnej kritiky verzus kritiky v zmysle pindania proste lebo preto...
7
mam pravo kritizovat windows pre jeho nepochopitelne chybove hlasky napriklad a fakt ze jeho tvorbe nerozumiem mi to pravo neberie ale ako bolo povedane ... konstruktivna kritika pretoze produkt je robeny pre zakaznikov.... ludi a ti ludia davaju spatnu vazbu v podobe ohlasov ... a pokial je vela ohlasov rovnakych vyrobca by ich pre svoje vlastne dobro mal brat do uvahy....
8
Jasné že má, to by potom človek nemohol kritizovať takmer nič. To že ty by si to zhovnil ešte viac než tvorca ktorého kritizuješ na veci nič nemení. Nebudme ako napriklad raperi co zakazdym ked niekto skritizuje ich pesnicku omielaju "co si ty urobil pre slovensky hip hop?",grrrc.

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: som zvedavá, že či budem mať každoročnú letnú depku aj keď užívam antidepresíva....
- 2 Limitles: neexistuje nic viac pathetic ako ze sa niekomu paci holka v mhd a potom...
- 3 Azizi: Na dnes ďalšia spomienka - reklama na Mentos youtu.be/u4hlzRNu3uE...
- 4 Teal: ❤️ youtu.be/rXyiN0oLO9w...
- 1 Mytickaentita: som zvedavá, že či budem mať každoročnú letnú depku aj keď užívam antidepresíva....
- 2 Mytickaentita: oh nooo, mám flashbacky na obdobie, kedy som sa správala jak piča...
- 3 3kratadost: Hmm, mam zacat pisat technicke blogy (nie tu, samozrejme)? Tie problemy, ...
- 4 Abstraktdepres: Vždy mi ten kurier SPS (slovak parcel service) hodí balík na smetiak za plot....
- 5 Lytaryta: mne kuriér nechá balík vzdy na nejakom blízkom odbernom mieste, ak si ho...
- 6 Limitles: neexistuje nic viac pathetic ako ze sa niekomu paci holka v mhd a potom...
- 7 Raketak: Ked tu nedavno bola diskusia o tom , ze slovenske skladby maju onicom...
- 8 Teal: Chcem tu pridať súkmeňovníkov. Sorry. youtu.be/n5ruLjrGX4g...
- 9 Tulipanoo: normalne som mala zly sen zo strednej skoly, ze zastupkyna vytiahla v prvy...
- 10 Dezolat: Ked mas sesternicu veganku a vidis ako pase rozky.
- 1 Mytickaentita: môj letný playlist je v podstate len ženský doom metal
- 2 Mytickaentita: som zvedavá, že či budem mať každoročnú letnú depku aj keď užívam antidepresíva....
- 3 Mytickaentita: oh nooo, mám flashbacky na obdobie, kedy som sa správala jak piča...
- 4 Thunderstorm: Čo je podľa vás najdefaultnejšie ovocie?
- 5 Teal: Úplne ma vytáča, ako sa Rutte na tlačovke pchá do riti pomarančovému Donnymu....
- 6 Tulipanoo: brali by ste ozempic alebo nejake ine alternativy, keby to bolo lahko dostupne?...
- 7 3kratadost: Hmm, mam zacat pisat technicke blogy (nie tu, samozrejme)? Tie problemy, ...
- 8 Quattroformaggi: každým ďalším rokom nenávidím leto viac a viac. cez deň peklo, v noci...
- 9 Tulipanoo: napisala som typkovi s mulletom ze mi chyba a odpisaĺ, ze aj ja...
- 10 Milgamman: Takže nakoniec som podala tu vypoved, uz mi plynie vyp. doba. Len jednu...