

♥ @1ivanushka1
13 komentov
1
trdelniiiq
30. 7.júla 2012 21:14
chuti to rovnako ako tie klasicke bistra (cize alebo je to dobre?
6
@trdelniiiq keby si ich spravím sama, tak by som ich zaliala mliekom neviem, je to taká iná chuť, celkovo
8
@trdelniiiq tak to potom daj vedieť akú konzistenciu to malo lebo neskôr to bolo dosť husté ale aj mňa napadlo, zaliať to mliekom
9
tak dufam ze sa to nejak nepototo ked to nebudem robit vodou..predsa len, ked su to len vlocky a maliny/jablko, nemal by s tym byt problem mne do vlociek teda voda ale absolutne nepasuje
10
@trdelniiiq veď ani mne nepasuje
ja som to ja zaliala tou vodou (presne jak malo byť) tak prvá myšlienka "a do kelu, dala som tam toho veľa" zamiešala som to, a po 7-9 minútach to skutočne bolo oveľa oveľa hustejšie. to sa ani nedá napísať že to bolo hustejšie, lebo ono to oproti tej brečke, čo bolo na začiatku úplne husté malo to tú kašovitú konzistenciu.
neviem no, ono to má aj zhusťovadlá, tak či by to tým mliekom nezhustlo príliš
btw. je ešte čokoládová!
ja som to ja zaliala tou vodou (presne jak malo byť) tak prvá myšlienka "a do kelu, dala som tam toho veľa" zamiešala som to, a po 7-9 minútach to skutočne bolo oveľa oveľa hustejšie. to sa ani nedá napísať že to bolo hustejšie, lebo ono to oproti tej brečke, čo bolo na začiatku úplne husté malo to tú kašovitú konzistenciu.
neviem no, ono to má aj zhusťovadlá, tak či by to tým mliekom nezhustlo príliš
btw. je ešte čokoládová!
11
bleh, cokoladovu nechcem
ale tie dve hned ked rano vstanem, pojdem hladat do obchodov skusim to spravit s mliekom aj s vodou a uvidime, ktore bude lepsie
ale tie dve hned ked rano vstanem, pojdem hladat do obchodov skusim to spravit s mliekom aj s vodou a uvidime, ktore bude lepsie
12
@trdelniiiq ak ti to pomôže, tak som ich kúpila v Hypernove a myslím, že boli v regáli spolu s koláčmi v práškoch (Krtkova torta a podobne)
som zvedavá!
som zvedavá!

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
