

schwéden
14 komentov
1
strangelady
18. 6.júna 2014 11:48
krásne gifko
4
@strangelady 2002, 2005 (asi), 2007 (asi), 2012 (som tam bou postrážiť psov/psy - teda venovať sa im).
dosť sa ten kopec menil ináč, pribudlo (väčších) vindkraftverket a odbudlo lesa.
dosť sa ten kopec menil ináč, pribudlo (väčších) vindkraftverket a odbudlo lesa.
5
Waaaaaaaas. *-* Schweden je top a psikovia tieš.
Ummm. Sacrifice is giving up something good for something bettrrr
Ummm. Sacrifice is giving up something good for something bettrrr
8
prečo si zmazal práve to, čo som sa už nejaký ten týždeň chystala okomentovať, len som sa k tomu nikdy nejak nedostala?
no ale aj toto je dobrô teda, keď už inak nie.
no ale aj toto je dobrô teda, keď už inak nie.
10
statický priestor (izba/hala/hocčo) a idúca obrazovka. také dačo. a takto na požiadanie sa už nedá komentovať, samozrejme. ale domysli si niečo nepodarene sformulované a myslené pozitívne.
11
@piotra Aháá, už viem, to bola (aj) moja klauzúrna inštalácia pretavená do gifka.
Neviem, sa mi zazdalo, že ich tu je už nejak priveľa. Tak som ponechal len (prevažne) krajinko - kitsch v sentimentálnom spomínaní na škandinávske dni~
Ale veľký (z)máz príde asi onedlho, lebo.
Neviem, sa mi zazdalo, že ich tu je už nejak priveľa. Tak som ponechal len (prevažne) krajinko - kitsch v sentimentálnom spomínaní na škandinávske dni~
Ale veľký (z)máz príde asi onedlho, lebo.
13
"super", to aby som sa naučila spávať konečne, keď už tu nebudem mať čo po nociach/ránach preklikávať.
snáď aj nabudúce (čítaj ako výzvu)
snáď aj nabudúce (čítaj ako výzvu)

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
