

branislav "nickalerab" krkoska z belej
27 komentov
3
4
🙀😸
"..tusim uz hadam aj cez 100.." - tak to by bolo uz trochu prehmané, to si prehnal, strasne nadsadil, aj ty,
na ~ 100 ks, to by ma to fakt musel mat a pouzivat nejaké ..skripty, automatizacné
len zopár, 2 ~ 3, max. 15 ~ 20
"..tusim uz hadam aj cez 100.." - tak to by bolo uz trochu prehmané, to si prehnal, strasne nadsadil, aj ty,
na ~ 100 ks, to by ma to fakt musel mat a pouzivat nejaké ..skripty, automatizacné
len zopár, 2 ~ 3, max. 15 ~ 20
7
@lytaryta @4 a prečo tu teda predstieraš, že si žena? Myslíš, že ťa budú mať ľudia radšej? Lebo moc ti to nefunguje a platí to len na tomáša, čo teda nie je žiadna výhra.. skôr absolútna prehra
11
@11monika11 @7 veru, praUdu mas!
moc mi to nefunguje..
a vobec moc dobre to nejde :/( :/
sa nevede..
moc mi to nefunguje..
a vobec moc dobre to nejde :/( :/
sa nevede..
15
Mne to stále vrtá hlavou, veď človek s poslednými zvyškami súdnosti by po zverejnení tejto fotky a identity od hanby okamžite zmazal účet. Teda okrem toho že normálne sa chlap cez 50 nevydáva za 20 ročné dievča.
16
@abstraktdepres @15
a možno to je tým že ten chlap ktorý udajne má byť ona, v skutočnosti ním nie je, preto necíti žiadnu hanbu
a možno to je tým že ten chlap ktorý udajne má byť ona, v skutočnosti ním nie je, preto necíti žiadnu hanbu
18
Inak nebol z toho regiónu aj Zajac? To bol tiež taký podobný starý úchylák, nie?
19
@teal @18 veruze aj hej on bol zo ZN - pod dubnom. zeby aj to bol branci? to by bola uz dost silna kava
20
@tequila @19 nehovorím že si to myslím, ale keď som si vygúglil tú obec hneď mi napadlo, že veď hen odtiaľ bol aj ten ďalší cvok, ktorý zároveň bol starý mládenec a známy úchylák s pochybnou sexuálnou identitou.
21
@teal @20 ale zajko pisal relativne normalne, zatial co branci nikdy pod ziadnym nickom nedokazal vyprodukovat suvislu zrozumitelnu vetu
25
@teal @20 btw, zajko tu bol nejaký čas aj admin Branislav by to asi nezvládol, resp by mu to nikto ani nezveril, aspoň dúfam teda..
26
27
@11monika11 @7 🙀😻
yo, ty si to presne uhádla, / vydedukovala!
hej, cca taky bol zámer, taky bol plán,
proste, to sú tie plány
cca taky bol plán, zamyslany efekt,
proste,
*"Mysleli sme to dobre,
ale "dopadlo to jako vzdycky"* 🙀😸 😿😾
yo, ty si to presne uhádla, / vydedukovala!
hej, cca taky bol zámer, taky bol plán,
proste, to sú tie plány
cca taky bol plán, zamyslany efekt,
proste,
*"Mysleli sme to dobre,
ale "dopadlo to jako vzdycky"* 🙀😸 😿😾

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ -
3 It's that time again... toto... - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
p. s. nikdy neser admina