

DBS Superleggera
18 komentov
4
@cltr0n nie skutočná, BRG bola tmavší odtieň... ale dnes je vzácnosť vidieť nové britské auto v akomkoľvek laku ktorý by nadväzoval na ich závodnú históriu, takže si ten pohľad treba vážiť.
5
just for fun, kde si ten avatar vyhrabal ? je to z niecoho ci len random pic ?
7
@teal mi hovor...ja v tej feši tmavozelenej farbe vidím akurát tak svoju feliciu ... a tá je tiež "superleggera"
11
@fukaj sexy, ale nie "Aston Martin sexy". Zagato vždy zhovadí zadné svetlá a potom to vyzerá, akoby ich ukradli z Ferrari.
12
@teal Zagato ma svoj styl, a ten nelahodi kazdemu. Ale ktorykolvek model co navrhol, sa mi neskutocne paci.
13
@fukaj práveže mne príde tiež veľmi pekné, ale britské auto nie je talianské. AM má svoj veľmi špecifický dizajn zadných svetiel a bez nich to nie je dosť AM.
Je to ako keď Italdesign upravil GT-R R35. Pekné auto, ale už to viac nie je Nissan, nie je to GT-R a nie je to japonec.
Je to ako keď Italdesign upravil GT-R R35. Pekné auto, ale už to viac nie je Nissan, nie je to GT-R a nie je to japonec.
14
@teal Tak ja si spajam prave AM s predkom, ako zadkom. Predok ich vzdy definoval a len hlupy clovek ho nespoznal. Na zadky je tu skor Jag
15
@fukaj pozri nové autá od AM. Vantage, DB11, DBS, DBX, Vulkan... Všetky, snáď okrem Valkyrie (pretože tam aerodynamika a hmotnosť úplne odsunula klasický dizajn), majú veľmi výrazný zadok, charakteristický pre AM, ktorý je vlastne evolúciou predchádzajúcej generácie áut z čias, keď AM patril Fordu. Podľa mňa to je kus skvelej dizajnérskej roboty a veľmi výrazný prvok ich DNA.

Napíš svoj komentár
-
1 Pomoc nejaký mrož nám zožral mačku... -
2 Vianocna oliva.. a mne sa viac... -
3 Ja som ti to vravel ze... -
4 Losos ala Kesy. Alebo teda... -
5 Moje potesenie je dobra kozmetika ♥️ -
6 Vitajte v meste Ii, Fínsko... -
7 Vôbec si nepamätám, že by...
-
1 Ďakujem @zahi za krásnych 5 rokov... -
2 Sme sa ne/videli dávno pradavno ... -
3 Som si kupila saty na vintede... -
4 Prvýkrát som si sám vyrobil pivnú... -
5 Máme to najkrajšie a najhuňatejšie bruško... -
6 Google - Gemini 3. 2 AI... -
7 Najlepse su aj tak tie vazy... -
8 Jo, len niektoré veci jej... -
9 Fest najlepší titulok roku :D -
10 9. januára asi radšej necestujte vlakom
1 Dnes žiaden fashion statement, asi...
2 :black_heart:
3 Mám kaderníčku, ktorá vie čarovať...
4 Tu sme si zabehli na Lacuna...
5 Nedela
6 Hahaha úplná veštica Jolanda “velký špatný”
7 Takto si predstavujeme matky, ktore ma...
8 :smirk:
9 Wtf
10 Praca ku ktorej sa ziaden birdzak...
len to som potreboval povedat