

moooc pekne v b&w
35 komentov
1
sexygirl
1. 2.febuára 2014 20:49
škaredšia jak hovno
6
kokoooooos, a ja ze aki ste vsimavi, a to kvoli jednej malej spine
@kajs ,@soltyk ,@sadis
diiiikes
@sadis trom, ale si mi to este nenapisal
@kajs ,@soltyk ,@sadis
diiiikes
@sadis trom, ale si mi to este nenapisal
27
Milá Tasha,
dôsledkom absencie diakritiky v tvojou osobou zapísanom texte, je vyhodnotenie jeho obsahu pomerne náročné.
Týmto ťa chcem požiadať, aby si sa zamyslela nad danou problematikou a učinila príslušné opatrenie pre zefektívnenie našej vzájomnej komunikácie.
Nie je "pózujem" ako "požujem". Ďakujem za pochopenie a prajem ti pekný deň. Nech slnko svieti na tvoje cesty.
S úctou a pozdravom,
Tvoj Moonwalker.
dôsledkom absencie diakritiky v tvojou osobou zapísanom texte, je vyhodnotenie jeho obsahu pomerne náročné.
Týmto ťa chcem požiadať, aby si sa zamyslela nad danou problematikou a učinila príslušné opatrenie pre zefektívnenie našej vzájomnej komunikácie.
Nie je "pózujem" ako "požujem". Ďakujem za pochopenie a prajem ti pekný deň. Nech slnko svieti na tvoje cesty.
S úctou a pozdravom,
Tvoj Moonwalker.
29
@tasha5 Bol to vtip. Poviem mu, nech sa za tebou niekedy staví, aby ste sa mohli zoznámiť, pretože zjavne si ho nespoznala.
33
Ale to je jedno. Hlavne to neber v zlom. Iba som si robil srandu

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.