

moooc pekne v b&w
35 komentov
1
sexygirl
1. 2.febuára 2014 20:49
škaredšia jak hovno
6
kokoooooos, a ja ze aki ste vsimavi, a to kvoli jednej malej spine
@kajs ,@soltyk ,@sadis
diiiikes
@sadis trom, ale si mi to este nenapisal
@kajs ,@soltyk ,@sadis
diiiikes
@sadis trom, ale si mi to este nenapisal
27
Milá Tasha,
dôsledkom absencie diakritiky v tvojou osobou zapísanom texte, je vyhodnotenie jeho obsahu pomerne náročné.
Týmto ťa chcem požiadať, aby si sa zamyslela nad danou problematikou a učinila príslušné opatrenie pre zefektívnenie našej vzájomnej komunikácie.
Nie je "pózujem" ako "požujem". Ďakujem za pochopenie a prajem ti pekný deň. Nech slnko svieti na tvoje cesty.
S úctou a pozdravom,
Tvoj Moonwalker.
dôsledkom absencie diakritiky v tvojou osobou zapísanom texte, je vyhodnotenie jeho obsahu pomerne náročné.
Týmto ťa chcem požiadať, aby si sa zamyslela nad danou problematikou a učinila príslušné opatrenie pre zefektívnenie našej vzájomnej komunikácie.
Nie je "pózujem" ako "požujem". Ďakujem za pochopenie a prajem ti pekný deň. Nech slnko svieti na tvoje cesty.
S úctou a pozdravom,
Tvoj Moonwalker.
29
@tasha5 Bol to vtip. Poviem mu, nech sa za tebou niekedy staví, aby ste sa mohli zoznámiť, pretože zjavne si ho nespoznala.
33
Ale to je jedno. Hlavne to neber v zlom. Iba som si robil srandu

Napíš svoj komentár
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Tak napríklad aj medzi týmito sa... - 3
Obrázok od Kobra -
4 So spawnikom na bring me the... - 5
Obrázok od Mariquittka -
6 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Who diz boiii -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... - 6
Obrázok od Thunderstorm -
7 @Tequila kamo , dnes som... -
8 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Som sa nalíčila
Obrázok od Lostinthedark