

Nekvalitná ale ten pes je ňuňuuu
15 komentov
1
popolcek
5. 6.júna 2013 17:59
AKÝ PES ^^
4
dnes na tom starom moste dobre sibalo tym ludom, aby bolo na kope 999 ludi to som este nevidel..az to museli policajti uzavriet skoda cakal som titulku ako sa zrutil most a tisicka ludi s nim
5
@micenzo Čo ja viem, bola som tam v dobu, keď tam nebolo až tak veľa ľudí Ale viem si predstaviť, že poobede ich muselo byť jak nasraných. Vlastne, keď som fotila tohto pejsana, tak už začínali davy, ale to už som odchádzala.
7
teraz mesto hlada dobrovolnikov na pomoc a taketo prace,som zvedavy ci sa niekto z toho davu prihlasi..lebo cumia a cumia ale aby pohli paprcami to ne nikdy to nepochopim ako moze niekto drzat v ruke kameru alebo fotak a divat sa
9
@sakul Fú, asi medzi 13:00 a 14:00, neviem kedy presne
@micenzo Môj priateľ chce ísť ako dobrovoľník, nahovára i mňa, takže ak nebudem mať skúšku, ta pôjdem s ním
@micenzo Môj priateľ chce ísť ako dobrovoľník, nahovára i mňa, takže ak nebudem mať skúšku, ta pôjdem s ním
11
joooj škoda, chcela som ho spáriť s našou pesicou, úplne by sa k sebe hodili (teda ak je toto vôbec chlapec
12
@micenzo
to je asi prvá vec, v ktorej s tebou súhlasím... že len čumia a hovno s tými paprčami urobia, lebo... to by sa asi ťažko postovalo na fejzbuuuk, keby miesto vifonikovania veľkej vody do podoby fotiek a videí radšej vláčili pytle s pieskom.
to je asi prvá vec, v ktorej s tebou súhlasím... že len čumia a hovno s tými paprčami urobia, lebo... to by sa asi ťažko postovalo na fejzbuuuk, keby miesto vifonikovania veľkej vody do podoby fotiek a videí radšej vláčili pytle s pieskom.
13
@luc.ka Aj mne sa hrozne páčil, chcela som ho ukradnúť a to či je chlapček alebo dievčatko som neštudovala. Ale možno ho v meste stretneš, ujo s ním jazdil na bicykli



Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
