

Obrázok bez popisu č.1031216
17 komentov
1
nats
15. 2.febuára 2017 15:27
ňuuu aký ňufáčik
5
@drazoal on je pôvodne sestrin a ona sa odsťahovala do zahraničia tak som ju presvedčila, že u našich mu bude lepšie volá sa Emil Piškót
11
12
@Ssnehulienka Jasne ze to je lesny jez, minule som stretol v lese jeho rodinu a pytali sa na neho! Ze vraj kde si im zobrala Pána Podpivníka, či jak si hovorila, že si ho to nazvala
13
@soy_goodking to je Emil Piškóta z krajiny piškótov. V ježovskej dynastii ja dedia mená takým spôsobom, že krstné meno otca je zároveň priezviskom syna. To čo si ty stretol, to bola iná dynastická vetva, čosi ako španielski Habsburgovci. Oni sa vždy len starajú ale v skutočnosti toho vea nevedia.
14
Nie, podla mna to bola jeho vetva a zhanaju ho a ty im ho nechces vydat lebo sa s nim chces mojkat, to je moja teoria! My sme tiez raz chytili jezka, ale len kamaratka sa s nim pomojkala, pofotila a pustili sme ho dalej
15
@soy_goodking kamaratka dvtedy nevykazuje nejake zvlastne znaky? ako ked sa poulicny pes podozrivo casto skrabe za usami?
16
nie, vtedy sme este nevedeli ze jezkovia mozu mat blchy, takze sa jej nic nemohlo stat

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art - 7
Obrázok od Kobra -
8 It's that time again... toto... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Znova som otvoril FB a dozvedel...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Ide karta.
4 Vitaj doma ♥