

neskutočné
19 komentov
1
husky
24. 11.novembra 2012 12:33

nahorsia fotka predtym a najlepsia teraz nech si da tiez tricko a ceplaky na tej napravo
4
ja by som bola zvedava ako vyzeras ty..
.. ci mas tiez komplex z nadvahy a tieto fotky ta podporuju v chudnuti alebo si chudunke dievca nemajuca v laske dievcata s kilami navyse
.. ci mas tiez komplex z nadvahy a tieto fotky ta podporuju v chudnuti alebo si chudunke dievca nemajuca v laske dievcata s kilami navyse
6
každý tu má tendenciu sa zastávať tých "väčších ja", ale keď dojde na vec, jediná poznámka na ktorú sa pri takých v realite zmôžu je "si riadna korba, mala by si schudnúť"
a nie že nie
a nie že nie
8
@veroniques preco by mala mat komplexy, mozno ju len serie, ze vsade sa pretlaca ake je krasne, zdrave byt tlustym a lenivym.
9
ja toto mega najviac obdivujem. ja mam par kil navyse a neprinutim sa chudnut
10
@bress tak ja žijem asi niekde inde... neviem o tom, že by sa toto niekde "pretláčalo"
.. a človek nemusí byť tučný preto, že je lenivý..
.. a človek nemusí byť tučný preto, že je lenivý..
11
@veroniques sak to je mor "vyspelych" krajin. Hlavne cez media, retardovane fat acceptance organizacie a velka cast tucnych ludi medzi sebou sa tak chova.
Dobre tak 99% je preto, ze su lenivy. Take jak stitnu zlazu atd. zbytocne vytahovat, lebo to je fakt 1% z tych tlustych. Nik nesportuje, vsetci sa zle stravuju, tak sa niet comu cudovat.
Dobre tak 99% je preto, ze su lenivy. Take jak stitnu zlazu atd. zbytocne vytahovat, lebo to je fakt 1% z tych tlustych. Nik nesportuje, vsetci sa zle stravuju, tak sa niet comu cudovat.
13
@orfea2 presne takéto niečo som sa sem chystala napísať celému birdzu sa tu páčia tie ženy predtým, ale v realite by sa za takými ani neotočili, príp. by mali ešte debilné poznámky
14
obdivuhodne a taketo obrazky su velmi dobrou motivaciu niečo zo sebou robiť
18
@antifunebracka ty si jedna z výnimiek, viem že hentoto moc neriešiš. ale aj tu vyššie nado mnou sa nájdu takí, čo si potrpia len sa tvária že nie
19
Velmi by ma zaujímalo akú postavu mš tysama. keď tak velice preferuješ šport a zdravú stravu.

Napíš svoj komentár
-
1 Pýtam si čaj a doniesli mi...
-
2 I Love Cock
-
3 I Love Cock
- 4
Obrázok od Ladydoga
-
5 Tak ako je to s presnymi,...
-
6 HABEMUS PAPAM!
-
7 Tento je lepší
-
8 Nafukovacia ovca v Sex Shope ,...
-
9 Aj vlani mizéria, aj letos,...
-
10 » https://www. alza. sk/siguro-wd-a241w-wash-dry-d12512310. htm ...
-
1 Slečna Jf chcela fotku prepichnutého nosa,...
-
2 Čaute ?
-
3 Fine X-Art Georgia_Jones && Faye_Reagan Young_Lovers...
-
4 I Love Cock
-
5 Tak este 1x-art picx pre Teala,...
-
6 I Love Cock
-
7 I Love Cock
-
8 I Love Cock
-
9 S byvalou finskou premierkou by sme...
- 10
Obrázok od Teal
- 1
Obrázok od Thunderstorm
-
2 Branislav "lytaryta" krkoska z belej
-
3 Diky ti, birdzo, za...
-
4 Krpaté plešaté hnilé vajco, alias...
-
5 I Love Cock
-
6 Najstarsi birdzak a diplomovany oberkokot milan...
-
7 Nech ti nejebe, to je...
-
8 Toto si nas trestanec mysli o...
-
9 Drsný fakt na dnes
- 10
Obrázok od Tomas5555555