

moja zbierka zošitov za 4 roky a teraz idem polku z toho vyhodiť
14 komentov
1
elemia
15. 6.júna 2015 13:00
mne práve napadlo, že som mala silno environmentálne založenú fakultu, lebo mi na semester stačil jeden zošit na všetky predmety dokopy.
2
slabé
ja som mala plnú kartńovú truhlicu y ikea len yošitov a papierov
ja som mala plnú kartńovú truhlicu y ikea len yošitov a papierov
3
@purenarcissism lenže ja som za tie predošlé 3 roky odkladala iba zošity z predmetov, z ktorých som maturovala
5
@lenkaska1 tak niektoré zošity som používala aj 2 roky po sebe + na niektoré predmety som zošity ani nemala
6
my sme si všetci nechali zošity, že ked pôjdeme opekať alebo na chatu, tak ich rituálne spálime
8
koľko malých zošitov O.o ja mám možno tak dva
a je to pomerne málo len z matiky za rok vypíšem 5 zošitov a tie klasické už ani nekupujem,hneď kúpim taký ten notes,alebo čo,lebo mi to nestačí.
a je to pomerne málo len z matiky za rok vypíšem 5 zošitov a tie klasické už ani nekupujem,hneď kúpim taký ten notes,alebo čo,lebo mi to nestačí.
9
10
ja som si tiez dajake odkladal. Ale nakoniec som zistil, ze som mohol vsetky araz rovno vyhodit. cize ti to odporucam. Vsetko to slahni do kosa
12
@lenkaska ale treba brať do úvahy aj moje mega písmo

ale veď hej no, až tak veľa ich zase, nemám
@semhamforas čo ak náhodou budem niečo potrebovať na VŠ? všetko je na niečo užitočníé
@sheily my sa nevieme zhodnúť na dátume každý má vždy niečo takže tak skoro to asi nespálim

ale veď hej no, až tak veľa ich zase, nemám
@semhamforas čo ak náhodou budem niečo potrebovať na VŠ? všetko je na niečo užitočníé
@sheily my sa nevieme zhodnúť na dátume každý má vždy niečo takže tak skoro to asi nespálim
14
@sheily veď toto... mi niečo hovor..jedna pracuje, druhá má oslavu, ďalšia ide na svadbu, jeden je zas futbalový tréner, tak nemôže..proste každý má niečo už ani nerátam s tým, že sa všetci niekedy naraz dáme dokopy určite nie

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ -
3 It's that time again... toto... - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...