

spomínate si ešte?
19 komentov
1
ps102
10. 5.mája 2015 18:59
Zvyčajne na to nebolo dostať obal v obchodoch
2
V 7 rocniku som bol na takej urovni ze ucivo v tejto knihe mi pripadalo polosmiesne /jednoduche/ taktiez som odhalil spoluziakovu ocnu chybu pretoze v tejto knihe sa nachadza papier s pismenkami
4
@Bitter to mi len kamoška priniesla učebnicu z našej školy, (lebo maturujeme z biológie aj keď ju už tento rok nemáme, čiže nemám sa to z čoho učiť ..no a doniesla mi spolu s ňou aj siedmackú učebnicu ..netuším síce, odkiaľ ju má, ale veď v pohode
6
@Bitter no veď práve preto mi to je na nič a teraz mi to tu len zavadzia ...v tej našej učebnici to je všetko dosť obšírnejšie spracované
7
Ja mam doma plno knih , prijimacky na VS a bla bla bla , ale to podedila sestra
13
@simka1311 tak mne nikdy skola nevadila, az na par drbnutych ludi a rada chodim do skoly aj teraz (pokial teda nie su nejake mega tazke zapocty/skusky) ale naposledy som sa tesila aj na ustnu skusku a lepsie je pre mna sediet v skole ako sa doma nudit
17
@simka1311 tak nepoviem, keby ti ludia, co nechodia ani poriadne do skoly, aj nieco robia cely den, lenze oni sa po vacsinne len povaluju a to mna strasne ubija, proste enznasam len tak nic nerobit a teraz ma hlavne na VS bavi chodit, lebo nemam 8 hodin po sebe, nahodim sa, nie som zavreta doma, niekedy sa aj daco naucim a cez okna chodim na chutne obedy/kavicky/pozret obchody..
19
@momoglamorous v tomto máš pravdu, ale tak dá sa nájsť hocijaká činnosť
ak ma prijímu na jednu konkrétnu VŠ, tak bude aj mňa škola baviť
ak ma prijímu na jednu konkrétnu VŠ, tak bude aj mňa škola baviť

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana -
7 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...