

Hyde Park a kŕmenie veveričiek, Sárinkina slabosť.
12 komentov
1
flyleaf
23. 4.apríla 2011 22:54
jeej aka je zlatá,to kde si našla takú krotkú veveričku?
6
tie lupene! musí tam byť teraz krásne *__*
a ku mne až takto neprišla, cítim sa ukrátená :/
a ku mne až takto neprišla, cítim sa ukrátená :/
8
@anzu Treba vedieť, ako ich donútiť!! Väčšinou to ide arašidmi alebo lieskovcami alebo kešu orieškami
9
a ony sa normálne nechajú?
či to len tie slovenské veveričky sa tak boja že ani nezlezú zo stromu?
či to len tie slovenské veveričky sa tak boja že ani nezlezú zo stromu?
12
@ta Tak vieš, na Slovensku veveričky nie sú navyknuté na to, že ich ľudia kŕmia a nechcú im ubližovať. Predpokladám, že kebyže sa na Slovensku správajú veveričky podobným spôsobom, tak si ich čoskoro nejaký tmavší spoluobčan upraží na večeru.
@inequity V Londýne to je úplne bežné
@ardonaiel To ani tak nie je o šťastí, ako už som písala, toto je v Londýne na dennom poriadku, len treba vedieť, do ktorého parku ísť
@inequity V Londýne to je úplne bežné
@ardonaiel To ani tak nie je o šťastí, ako už som písala, toto je v Londýne na dennom poriadku, len treba vedieť, do ktorého parku ísť

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.