

FB stránka: https://www.facebook.com/pages/Lau-Ren-Photography/1513884532178491?ref=hl&ref_type=bookmark


FB stránka: https://www.facebook.com/pages/Lau-Ren-Photography/1513884532178491?ref=hl&ref_type=bookmark
13 komentov
1
silviaaa
2. 8.augusta 2014 12:17
skor ty by si mala stat pred objektivom. navzdy asi.
8
ó ďakujem, síce mám teraz pokúpené asi 4 nové šaty a 3 z nich som ešte na sebe ani nemala, ale možno sa obdarujem ešte a vlastne keby nemám pokazený stroj a mám obnitkovačku, mohla by som si ich aj ušiť ach
10
@forte myslím, že z týchto majú len jedny.. jéé ty šiješ?
@courtneylovegrunge niee, keď tak na to kukám môže byť D
aa inak ďakujem :happy:
@courtneylovegrunge niee, keď tak na to kukám môže byť D
aa inak ďakujem :happy:
11
Ja študujem odevný dizajn ale akosi to šitie zanedbávam zatiaľ niesom proste rozhodnutá či ma nebaví odbor, alebo mi ho len zhnusujú isté osoby v škole
12
@forte ja som s odevárkami bola v triede, strašne šikovné sme mali odevárky. Koľký rok máš za sebou?
13
Teraz idem do tretieho ročníka ako tie veci okolo navrhovania/dizajnu ma bavia (a v porovnaní s ostatnými si dovolím aj povedať že patrím medzi tých ktorým to aj ide ) ale také konštrukcie a samotné šitie mi nejde až tak ako by som si predstavovala (som chaotická a stroje ma nemajú rady niekedy) ale tak možno keby sa mi to podarilo prekonať, skúsila by som sa tomu venovať aj potom ale zatiaľ ma to ťahá skôr k ceruzke ako ihle (aj keď v tom prípade o uplatnení na slovensku môžem asi len snívať)

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
