Ridiculousnotion
33-ročná žena
najnedávnejšie lognutie
6. 1.januára 2018 16:08
6091 dní na BIRDZi
regnutá od 6. decembra 2009
čo budem celý večer ?
20 komentov
1
smajdalf
14. 10.októbra 2011 20:00
dójdi na nákyp
5
@sugy1 no, pokiaľ viem, tak nemáme tu také krásavice ako napríklad tu dominika (ach) ale sem tam sa nejaká pekná baba mihne
7
@sugy1 študujem v TT, som z NR, takže tu netrávim toľko času... Možno tu aj sú nejaké fešandy, ale asi sa schovávajú
8
uff, vydýchol som si, lebo som si myslel, že si taký TT native
sú dobre ukryté, treba ich pohľadať
sú dobre ukryté, treba ich pohľadať
10
domi, ja som ťa len pozval na nákyp a potom by si možno bola tá prvá, s ktorou by som šiel na disko do devilsu, alebo do luny
12
to je dobre, lebo ani ja ale máme tu iris pub, a v londoneri je dobré pivo a pekné fotky z londýna
14
kľudne môžeš prísť volakedy (ja som tušil, že ťa poteším tým londýnom
17
@sugy1 Nerozumiem tomu, prečo keď sa spomenie NR, tak si každý hneď spomenie na podnik, kde nemajú bohvieaké pivo, ale zato ho majú najdrahšie v celej NR (Akože, myslím ten Irish. Neberiem mu peknú atmosféru, ale ja do neho vkročím, len keď je všade inde plno )
19
@titusik Ty sa nevysmievaj, ešte si tam ani nebola! Máme tam na rozdiel od Irishu 12 druhov (a možno som aj málo povedala, nepamätám si to naspamäť) piva a ani to najdrahšie nestojí toľko, čo tanková Plzeň v Irishi.

Napíš svoj komentár
- 1 Alojzvajciar: Prave som dosiahol vyznamny zivotny milnik. Mam jednu izbu.
- 2 Nahodnyokoloiduci1: Ďakujem Ježiš.
- 1 Mytickaentita: prajem každému požehnanú nedeľu okrem Matúša Šutaja Eštoka a ľudí čo chodia na festivaly...
- 2 Y4nn4: Veľmi ma mrzí že neviem kde mám tie moje bezdrôtové slúchadlá...v kaviarni pri susednon...
- 3 Alojzvajciar: Prave som dosiahol vyznamny zivotny milnik. Mam jednu izbu.
- 4 Nahodnyokoloiduci1: Ďakujem Ježiš.
- 1 Mytickaentita: prajem každému požehnanú nedeľu okrem Matúša Šutaja Eštoka a ľudí čo chodia na festivaly...
- 2 Luc.ka: Vcera mi teta predavacka v dmke pochvalila saty a povedala, ze v nich...
- 3 Chumaj: myticka katarina a ake pesnicky by si dala do tych playlistov? teda okrem kapely...
- 4 3kratadost: Sliedit po vypredajovych sekciach obchodov s nabytkom sa oplati. Velky palisandrovy regal za 200...
- 5 Ordinarygirl: Ledva som večer zaspala a zvyšok v komentári...
- 6 3kratadost: Ktoremu kokotovi napadlo dat sochu medveda v zivotnej velkosti na lesnu cestu hned za...
- 7 Ordinarygirl: Po dnešnom dni, kedy sa všetko, čo sa...
- 8 3kratadost: Prave som dosiahol vyznamny zivotny milnik. Mam jednu izbu, v ktorej je vsetok...
- 9 Abstraktdepres: Nádhera, apokalyptické počasie... Zamračené, vietor, hrmí. Cítiť vônu zmoknutej hliny a...
- 10 Mytickaentita: som veľký fanúšik nektariniek. najviac mi chutia na balkóne :3
