

Panebože môj brat už nemá 12, má frajerku, nemôžem ho mlátiť lebo ma prebije a netrčí mu večne zadok z teplákov


Panebože môj brat už nemá 12, má frajerku, nemôžem ho mlátiť lebo ma prebije a netrčí mu večne zadok z teplákov
15 komentov
1
sveter
28. 12.decembra 2014 22:11
obaja ste pekníí : )
4
5
@4 whaat, akože z môjho 15ročného si robím srandu, že vyzerá staršie jak ja, ale tomu tvojmu by som ešte viac tipla
inak pekní ste, aj hore, aj dole
inak pekní ste, aj hore, aj dole
7
No tak prepac Ale aj z teba je vacsia fesacka, nie len z brata
8
ved prave, ze som nechapala ze to druhe nevyzera podla teba ako moc stara fotka ale zaroven na tej vrchnej je stary
9
@aprilynne no a to kebyže ho ešte počuješ, ako vie inteligentne hovoriť a aký je vtipný! keby nemal občasné pubertálne záchvaty, tak mu ani ja neuverím tých 16 !
@smajdalf ó, tak to ďakujem
@ssnehulienka no to lebo ja mladneeem
@smajdalf ó, tak to ďakujem
@ssnehulienka no to lebo ja mladneeem
10
16?!?! ty kokos to už aj chalani v tejto dobe vyzerajú staršie ako majú
11
To je fešák inak dosť! Keď porovnám s chlapcami z našej triedy ehm... Asi by bol niečo ako Brad Pitt
Inak aj ty super vyzeráš!
Inak aj ty super vyzeráš!
12
cooo a na dolnej ma kolko?? ci to je iny clovek?
nechapem, vyzera tak na 25 aspon
nechapem, vyzera tak na 25 aspon
15
to neni fyzicky mozne aby ten clovek na vrchnej fotke mal 16, musi mu tiahnut na tridsiatku proste!
(akoze vyzera uplne super ale nechapem z toho
(akoze vyzera uplne super ale nechapem z toho

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
