Pupinkavec
30-ročná žena, single, na chlapcov, veriaca v seba
najnedávnejšie lognutie
20. 5.mája 2026 23:00
5708 dní na BIRDZi
regnutá od 30. októbra 2010
Poraďte mi, prosím, slovenské mesto, vhodné na výlet(nie turistika), kde aj niečo s kamoškami popozeráme, zároveň, kde sa dá aj ubytovať v nejakom príjemnom apartmániku a kde sa môžeme ísť aj večer von zabaviť, okrem Bratislavy a B. Bystrice
23 komentov
1
fukaj
18. 5.mája 2022 21:08
Košice.. Brezno, Michalovce, Plavecky Štvrtok, Nemšová, Rajec, Vráble...
4
Stiavnicke Bane je tam zakladna skola kde je sokoliaren a okolo su ohniska kde sa da spravit super opekacka a chlastat
5
Veľký Pipíš, tam je čo pozerať, aj kde sa ubytovať...Richard Müller bude mať koncert
8
Trnavaa <3 krasne namestie, podnik- veža sever s krasnym vyhladom na mesto, v tesnej blizkosti nový aquapark s barom v bazene, a kusok odtial latino klub
9
@fukaj @7 ak by si pochopil kolko zivotneho usilia obetoval riaditel skoly ktory to tam vediet. Mozno by si videl prinos pre vzdelavanie mladeze, kde sa aj deti ucia starat od krokodila az po orla... Pre ma je to nieco uzasne. A ked, ze rad chlastam tak aj ohniska a super opekacka po kulturnom pozitku je dalsi super program...
10
Trnava alebo Banska Stiavnica ale tam si nie som ista s tou nocnou zabavou
15
Tak asi Liptovský Mikuláš, jaskyne, kúpaliská, hory, plesá... Liptovská Mara...
16
určite by som odporučil to, čo @willbebetter avšak je to práve o tom, či chceš mať aj tú nočnú zábavu, alebo ti ide primárne o denný program..
nočná zábava je na slovensku uchádzajúca zväčša len vo veľkých mestách.. keďže inde sú tie skupiny zväčša súkromné či menšie.. + väčšinu mladých máš na vš/veľkých mestách a starší si radšej posedia doma či na chalupe..
ak ti ide primárne o denný program, tak tá štiavnica a okolie sú skvelé.. ale zas.. nitra tiež nemusí byť odveci.. máš tam hrad.. máš tam kostolík za mestom..
nočná zábava je na slovensku uchádzajúca zväčša len vo veľkých mestách.. keďže inde sú tie skupiny zväčša súkromné či menšie.. + väčšinu mladých máš na vš/veľkých mestách a starší si radšej posedia doma či na chalupe..
ak ti ide primárne o denný program, tak tá štiavnica a okolie sú skvelé.. ale zas.. nitra tiež nemusí byť odveci.. máš tam hrad.. máš tam kostolík za mestom..
17
Ďakujem vám za tipy! Popozeram si o spomenutých mestách nejaké info a posuniem babám ďalej
Vyhráva samozrejme Veľký Pipíš, len ten neexistuje
Vyhráva samozrejme Veľký Pipíš, len ten neexistuje
22
23
@varlatan @22 Nie nie, do tohto momentu som mal zimomriavky len z tvojich vtipov. Toto bola premiera s vtakmi.

Napíš svoj komentár
- 1 Retromaniak: youtu.be/gU7J9ja_iRs...
- 2 Trevor1994: Cez vikend 35 stupnov
- 3 Limitles: rasisticke nazory od mladej zeny su goated < 3 < 3
- 4 Tulipanoo: milujem Boba Dylana
- 5 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ďakujem za všetko čo pre mňa a ľudstvo robíš.
- 1 Thunderstorm: aký je váš tier list supermarketov?
- 2 Raketak: Udivuje ma ze existuju ludia ktori dobrovolne idu skusit bungee jumping ... a potom...
- 3 Raketak: seriozne ... napiste viac useless shit nez smart hodinky ...
- 4 Majky538: Dubec a dalsi uz pomalsie byty v Ziline staviat hadam ani nemozu, tempo...
- 5 Limitles: astrologicka mi spravila chart aj s vysvetlenim uplne free a sedel
- 6 Retromaniak: youtu.be/gU7J9ja_iRs...
- 7 Trevor1994: Cez vikend 35 stupnov
- 8 Limitles: rasisticke nazory od mladej zeny su goated < 3 < 3
- 9 Tulipanoo: milujem Boba Dylana
- 10 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ďakujem za všetko čo pre mňa a ľudstvo robíš.
- 1 Retromaniak: Zaujímal ma pomer mužov k ženám vo veku 20 až 35 rokov, čo...
- 2 Ruotong: Prečo sú pánske hodinky tak brutálne drahé? Sú to jediný módny doplnok u mužov,...
- 3 Thunderstorm: aký je váš tier list supermarketov?
- 4 Mytickaentita: mám úzkosť keď počujem skúšku sirén
- 5 Azizi: Tak som kúpila tie posledné čierne cat eye a jedny lacné úzke čierne ľahké,...
- 6 Retromaniak: www.facebook.com/share/14iWK... Nečudo, pred malou chvíľou som tam bol a pečivo...
- 7 Raketak: Udivuje ma ze existuju ludia ktori dobrovolne idu skusit bungee jumping ... a potom...
- 8 Limitles: taky tea mam na valla ze fuu
- 9 3kratadost: Klieste su strasidelne odolne svine. To ponorene v propolisovej tinkture prezije pokojne az 20-30...
- 10 Azizi: Dosť som kedysi sledovala prípad Kramného, ktorý mal zavraždiť svoju dcérku a manželku...