

Domáce gnocchi
22 komentov
1
ragdoll
23. 7.júla 2011 20:03
waaau O.O
4
cestoviny zo zemiakového cesta tieto sú plnené špenátom alebo ylinkami či ???
13
yop káva rajčiny s bazalkou cecstoviny, to je všetko od tých čižmárov
14
@refugee tak potom jasne, talianske jedla milujem ale mam aj topanky vacsinou made in italy a tiez su super
15
talianske boty som vlastne nikdy nemal, ale nejako mám pocit, že do nich teče asi menej, ako do vietnamských ale jedná majú fajn
17
@refugee taliansko je vlastne cele pekne, dobre jedlo, kvalitne topanky a aj taliani su fesaci moja sestra ma taliansko ako najoblubenejsiu krajinu sveta a chce sa tam aj prestahovat
18
@pumaamravec nie všetko čo je talianske musí byť dobré ono je fajn, že sú fešáci, ale ktovie aké inteligené to práve nie je ... teda čo z toho ??? ej bisťu kam by sa tam chcela sťahovať ?? ?
19
@refugee tak blby ludia su aj na slovensku aj v taliansku aj vsade tak isto ako aj inteligentny ja sa stahovat do talianska nechcem, to moja sestra aj ked nebolo by zle tiez
20
BOŽE ty máš dokonalý vkus na jedlo!!!
zbožňujem gnocchi! aj kombináciu rajčín a bazalky, aaaa
zbožňujem gnocchi! aj kombináciu rajčín a bazalky, aaaa
21
@h8u dakujem aj ja zboznujem gnocchi a rajcinu s bazalkou a este mozzarellu proste jednoduche, zdrave a chutne

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra
