Ps102
30-ročný muž, na dievčatá, veriaci v seba
najnedávnejšie lognutie
2. 12.decembra 2018 11:11
4344 dní na BIRDZi
regnutý od 11. júna 2014
Dnes som bol na stretávke so spolužiakmi zo ZŠ. Prišli sme až piati Ale nevadí, veľmi mi to prospelo. Dvaja chalani, čo boli na ZŠ považovaní za najväčších debilov, dnes robia najlepšie kariéry. Sveter mi smrdí ako pizza s cigaretami.END
9 komentov
1
borovy
17. 10.októbra 2015 22:07
zaujímalo by ma, čo to za kariéry robia?
2
@borovy jeden je taký, že robí všetko možné a je mu tak dobre, druhý robí zvárača a neskutočné peniaze z toho idú.
8
tos, tak uz to byva.. :/((
@4 , @5 neverte tomu, to by sa inak nehrnuli tolko ludi na zvaracske kurzy y zvarac, -remeslo.. (fakt so zlatym dnom, fajne ocenene :mnam:
@4 , @5 neverte tomu, to by sa inak nehrnuli tolko ludi na zvaracske kurzy y zvarac, -remeslo.. (fakt so zlatym dnom, fajne ocenene :mnam:

Napíš svoj komentár
- 1 Retromaniak: @thunderstorm zablokovať ma keď mi poriadne vynadáš, aby si bola argumentami na koni...
- 2 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, prosim ťa odpusti mi moje hriechy
- 3 3kratadost: Dostal niekedy na slovenskych cestach niekto pokutu za daco ine nez za rychlost? Nikdy...
- 4 Y4nn4: youtube.com/shorts/xuVP...
- 1 Retromaniak: @thunderstorm zablokovať ma keď mi poriadne vynadáš, aby si bola argumentami na koni...
- 2 Nats: Neviete kde by mi vedeli odrezat blok z takeho materialu ako sa robia matrace...
- 3 Dezolat: Fuha. Prave som pozeral dokument na yt ako jednoducho sa da zrutit celosvetova ekonomika...
- 4 Tulipanoo: po 10 rokoch mam novu citacku knih a je to krasne, ma aj...
- 5 Alojzvajciar: "Som tu, aby som pomohol a poradil. Chcem, aby...
- 6 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, prosim ťa odpusti mi moje hriechy
- 7 3kratadost: Dostal niekedy na slovenskych cestach niekto pokutu za daco ine nez za rychlost? Nikdy...
- 8 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ďakujem ti za všetko, prosím ťa ochraňuj ma.
- 9 Y4nn4: youtube.com/shorts/xuVP...
- 1 Raketak: kto by este volil tu brdzu Ciganikovu a mumiu Sulika ?? ...
- 2 Willbebetter: Korpo makači, aky kvalitny ruksak, ktory nosite do prace, odporucate? Dajte...
- 3 Retromaniak: @thunderstorm zablokovať ma keď mi poriadne vynadáš, aby si bola argumentami na koni...
- 4 Tulipanoo: ja milujem chodit peso, to je najlepsia aktivita na svete, a teraz...
- 5 Skvrnka: Povedala som áno
- 6 Raketak: len pre pripomenutie : obeti komunizmu cca do 100 milionov .... obeti kapitalizmu cca...
- 7 Nahodnyokoloiduci1: Ďakujem ti Ježiš za všetko, prosím ťa ochraňuj ma.
- 8 Nats: Neviete kde by mi vedeli odrezat blok z takeho materialu ako sa robia matrace...
- 9 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ďakujem ti za všetko, chcem ťa navždy uctievať.
- 10 Vreskot000: Mc David a Draisaitl nezahrali proti anaheimu absolútne nič. nula celá nula bodov. Gratulujem...
