

web už čoskoro !!!
15 komentov
1
pisik
18. 7.júla 2015 18:58
www.bedifferent.sk
4
Krasne tie tvoje ramena a predlaktia , viem ze to musi denne hovorit tak cca 20zien..ale fakt su krasne...
7
v dnešnej dobe byť "different" je skôr necvičiť,ako sa tak pozerám po planétke Zem
8
preco ja ? ved ja som maly zemiak a hlavne nie som pri vas
Inak spolubyvajuci mi furt chvali, ze som zrysoval tuk z brucha a tak, ale ja som stale nespokojnejsi akurat sice vahy idu hore aj sila, ale hmotu som poslednu dobu malo naberal, lebo cvicim viac silovo a hlavne na stehnach mam tolko tuku, ze by som mohol predavat smalec, sa necudujem, ze niektore tie veci ako HSUP mi idu tak pomaly, ked hento musim vytlacat.
Inak spolubyvajuci mi furt chvali, ze som zrysoval tuk z brucha a tak, ale ja som stale nespokojnejsi akurat sice vahy idu hore aj sila, ale hmotu som poslednu dobu malo naberal, lebo cvicim viac silovo a hlavne na stehnach mam tolko tuku, ze by som mohol predavat smalec, sa necudujem, ze niektore tie veci ako HSUP mi idu tak pomaly, ked hento musim vytlacat.
9
@badsam myslíš? včera na kúpalisku malo z 1000 ľudí psotavu na ktorú sa dalo pozerať 10 sekúnd bez dogrcania asi 10 ľudí
10
@Carpathian daj sme tuk na nohy, ja mam s nimi problém stale konečne si idem kruhy objednávať gymnastické :3
11
@9 to by si mal prist ku nam na bukovec, tu niekedy neviem ci niesom na nejakej fitness stretavke xD
12
Podľa mňa je jedno kto má akú postavu,ak je s tým spokojný a netreba z toho grcať...mier.Ja len tak,že netreba odsudzovať-grcať druhých,ak nerobia resp.nežijú tak ako to niekto chce
13
Oooo rob veru na kruhoch srandy, uvidis jak posilnies
Ja teraz progressujem ten front lever, este to neni ono, ale proste, ide to pomaly ale isto !
Cekuj typkov:
» instagram.com/vstindl/...
» instagram.com/risebyperforman...
Ja teraz progressujem ten front lever, este to neni ono, ale proste, ide to pomaly ale isto !
Cekuj typkov:
» instagram.com/vstindl/...
» instagram.com/risebyperforman...
14
@method tak to je paráda, prievidza je hold hnilá
@badsam a nemyslím si že je normálne keď sa niekto o seba nestará, to je tá najzákladnejšia vec držať sa dzravý a vo forme, nikoho predsa nezabije si 2x do týždňa zacvičiť Nadváha bola definovaná keď mal človek 30% podkožného tuku, pretože je takých ľudí už veľa, tak túto hranicu zdvihli na 35% ...je to normálne podľa teba? Nie, je to choré
@badsam a nemyslím si že je normálne keď sa niekto o seba nestará, to je tá najzákladnejšia vec držať sa dzravý a vo forme, nikoho predsa nezabije si 2x do týždňa zacvičiť Nadváha bola definovaná keď mal človek 30% podkožného tuku, pretože je takých ľudí už veľa, tak túto hranicu zdvihli na 35% ...je to normálne podľa teba? Nie, je to choré
15
@Carpathian ja si najviac idem Daniela z austrálie
» www.youtube.com/user/FitnessFAQ...
on si to vydrel všetko
» www.youtube.com/user/FitnessFAQ...
on si to vydrel všetko

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?