

Aha
14 komentov
1
melancholik
9. 4.apríla 2016 13:51
ten sveter vyzerá super
2
@melancholik sveter dakuje
On je super ja ho mam mpc rada,skoda,ze som daala ciernobielu foto,lebo ma krasnu nebickovomodro-bielu farbu,taze mi ladi k ocaam :S
On je super ja ho mam mpc rada,skoda,ze som daala ciernobielu foto,lebo ma krasnu nebickovomodro-bielu farbu,taze mi ladi k ocaam :S
3
Tam som chcela dat ineho.smajilika sory ani neviem ako sa mi to podarilo
6
ach aj oči si mala pridať ... ale musim uznať, že ta farba nie je pekná, ona je úžasná !! naozaj :3 taketo mam velmi rád
7
9
ej super to je a vôbec sa neospravedlňuj veď si (na môj vkus až príliš krásna - @7 foto je viac ako skvelá) a to je iba kompliment bez postranností tak si nenamýšlaj
10
@melancholik !!!!!! Neboj neboj,ja viem ze ty nemas ziadne bocne umyslyyy!!! dakujem ti za mily kompliment a aj sveter
11
Tiež nemám vôbec žiadne bočné úmysly ako @9 (vlastne neviem, či ešte mám nejaké úmysly, ani keby som nebol commited ) a tiež píšem, že si krásna a že to je pekne vyladené.
12
@thrwtchr oo,chlapci,aki ste mili . Dakujem dakujem,ved ja vam verim ohladom vasich umyslov .a inak co vsetko spravi jeden sveter zo sekacu !
13
@7 podľa mňa nenamaľovaná vyzeráš výborne a aj sveter je príjemný teda vyzerá tak ale určite i na dotyk je fajn (bez bočných úmyslov - ako už bolo spomenuté!

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...


