Peacexp
30-ročná žena
najnedávnejšie lognutie
29. 1.januára 2025 11:55
5683 dní na BIRDZi
regnutá od 27. novembra 2010
joooj ved ja chcem zmenu nejaku vlasovu len neviem aka farba mi pristane okrem blond
8 komentov
1
tete2014
23. 3.marca 2014 10:16
Čierna, červená
2
@Tete2014 ja som prave biela v tvari dakedy mam lica do ružova to by vyzeralo asi morbidne :/ strasne by som chcela taku tmavsiu orandzovu/rysavu
3
tyrkysova
aj ked si myslim, ze ti pristane hociaka bledym dievcatam s peknou tvarou pristanu vsetky podla mna.
aj ked si myslim, ze ti pristane hociaka bledym dievcatam s peknou tvarou pristanu vsetky podla mna.
4
5
ja by som ta odhovarala jedine preto, lebo sa tazko zbavuje takej farby. ale nemyslim si, ze by sa ti nehodila.
ja som taku mala tiez a ma tu nevyhodu - ze z nej sa da ist uz len na tmavsie. strasne blbo sa zosvetluje. pred 2 rokmi som mala rysavu a odvtedy som tmavovlaska, aj ked by somzase chcela ist na svetlejsie, nechcem si pokazit vlasy.
ja som taku mala tiez a ma tu nevyhodu - ze z nej sa da ist uz len na tmavsie. strasne blbo sa zosvetluje. pred 2 rokmi som mala rysavu a odvtedy som tmavovlaska, aj ked by somzase chcela ist na svetlejsie, nechcem si pokazit vlasy.
6
@hoperpohroma no ja si idem dat pricesky 56cm 100 pramienkov(aj ked myslim ze to bude na moju hlavu vela)..tak tie by som si nafarbia na nejaku tu farbu
7
Tak to skús Tu ryšavú .. A keď to bude zlé vrátiš sa ku svojej tedajšej farbe

Napíš svoj komentár
- 1 Tequila: preco vsetky tie celebrity, co boli kedysi hrde na to, ze su...
- 2 3kratadost: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 1 Thunderstorm: Dnes exotic a potom 108 Pozdravov Slnku a večera s mojím bestie, piatoček...
- 2 Tequila: preco vsetky tie celebrity, co boli kedysi hrde na to, ze su...
- 3 3kratadost: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 4 Tulipanoo: zaspala som pri zapnutom YouTube a moj algoritmus mi tam hodil video s nazvom:...
- 5 Nahodnyokoloiduci1: Vďaka Ježiš.
- 6 Limitles: skusam foto upravit do jpg, gif, -nic je to dead tento...
- 7 Raketak: vdaka Jezis , vdaka za dnesny den ... vdaka Jezis s Tebou prezit...
- 8 Limitles: fu zakaznicka mi volala ze bol neprijemny na nu sofer el arabica co jej...
- 1 Lostinthedark: Nechcem zasierať tamten status, ale nedá mi to. Viete, ...
- 2 Trevor1994: Uprimne keby som mal zbran a odvahu uz to se sebou skoncim. Ale nemam...
- 3 Mytickaentita: ja milujem Luciu Yar!!! to tam ale musíte povedať
- 4 Retromaniak: Nechápem ľudí, čo povedia že oni všetko stíhajú a majú stále počas celého...
- 5 Tulipanoo: mala som rande so 40-rocnym typkom (lebo preco nie) a nechcem byt age-istka, ...
- 6 Thunderstorm: Rozhodla som sa, že si dám na leto collarbone lob. A asi si...
- 7 Tulipanoo: prazsky najom update: landlorda som odmietla a nejdem s nim do divadla a zvysil...
- 8 3kratadost: Hehehehe, dnes som mal opat prilezitost niekoho zjebat za to, ze neodlozil...
- 9 Thunderstorm: Vo štvrtok idem viazať s novým riggerom, ešte len začína, ale má...
- 10 Luc.ka: Je mi dost *neopisatelne*, ked vidim (alebo pocujem) nejaku zanetinu basnicku. Sice sa...

