

Obrázok bez popisu č.1032629
17 komentov
2
hemadzema
16. 3.marca 2017 20:44
Jeeej torpi, tvoj život má zmysel!
4
Neverím že torpedko to dotiahol tak daleko, že vyrába svoj vlastný chlast
8
@hemadzema @Yoss @Milgamman @Vitocorleone hehé ale taky drahy chlast by som ja nikdy nepredaval
@Padlyanjel velmi rad by som vlastnil pivovar a cucovar
@Hagelslag nene take ja nepijem
@Padlyanjel velmi rad by som vlastnil pivovar a cucovar
@Hagelslag nene take ja nepijem
15
16
@vymyslinick to mas ako so spickovym vinom a cucom.. Ale hej ta ipa je predrazena. Kludne mohla stat o 2-2,5€ menej
18
@patrixo
Ja naprosto chápem, že za kvalitu je normálne
zaplatiť si. Ale, dovolím si tvrdiť, porovnateľná
kvalita a pomer cien za jednotku objemu 1:7,
slovami jedna ku siedmim? TO KDE SME?
A to sa z tej desiny (percentnej), nie stupňovej!
ešte trocha lepšie nadrbem!
Ja naprosto chápem, že za kvalitu je normálne
zaplatiť si. Ale, dovolím si tvrdiť, porovnateľná
kvalita a pomer cien za jednotku objemu 1:7,
slovami jedna ku siedmim? TO KDE SME?
A to sa z tej desiny (percentnej), nie stupňovej!
ešte trocha lepšie nadrbem!
19
Mas vino za 2 eura a za 14. Pomer ten isty. A za alkohol neplatis neboj ; cenotvorba je zlozena z niecoho ineho

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art - 7
Obrázok od Kobra -
8 It's that time again... toto... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Znova som otvoril FB a dozvedel...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Ide karta.