Passarinho
30-ročný muž, na dievčatá
najnedávnejšie lognutie
8. 6.júna 2025 21:24
5905 dní na BIRDZi
regnutý od 6. júna 2009
Co pozeram teraz pracovne ponuky v KE tak vsetko onicom roboty ale namahavé a casovo cca od 9-17:00 cize proste cely den zabity a za smiesnych 500-550€ vy HRUBOM! To akoze vazne? Kedy sa potom dostanem na vyssi plat? Na slovensku asi nikdy.
11 komentov
1
riddler
5. 10.októbra 2015 22:02

Welcome to Slovakia
3
to máš ešte dobré, v nitre vacsinou co býva je minimálna mzda a aj to niekedy maju problem dať (v nitre je vela nezamestnanych ludi, tak si mozu dovoliť, pokial sa ti nepaci, dalsi clovek caká v rade politika zamestnávatela)
4
Máš teraz na mysli rozdiely medzi profesiami,alebo regionálne rozdiely,či rozdiely medzi krajinami? Lebo čo sa týka profesií,tak tam to má každý vo vlastných rukách,nedá sťažovať na systém...nemôže sa napríklad operátor výroby sťažovať,že má menej než hokejista alebo menežér...a čo sa týka tých regionálnych,respektíve krajinných rozdielov,tam sa momentálne nedá nič robiť,len odcestovať za prácou. Kým sa vyrovnáme západu,to ešte dlho potrvá,takže dovtedy sa na tieto nedostatky dá povedať len @1
5
@mefistofel No to je este horsie ako mam ja. To by som fakt nevedel takto zit. Uz teraz sa mi máli a to este nemam ani frajerku ani podnajom ani stravu si neplatim. Ale aj u nas sa na niektorych miestach ludia striedaju jak ponozky. A šora je dlha. Len teraz som sa pytal kolegu ktory robi v tej firme ako ja len ina pozicia, tak ze on je externista, pracuje 4.5 hodiny denne cca a zarobi viac ako ja.
@Riddler ano aj medzi profesiami. Tie väcsie platy co su tak to maju ITckari ktory maju take poziadavky ze mal som dost. Tolko programovacich jazykov + prax chcu ze aš. Nezeby prijmali niekoho s mensimi poziadavkami koho by aj trochu vyskolil. ie vsetko ma vediet sam a na vybornej urovni.
Regionalne ao si teraz cital.. Niekde ani minimalnu mzdu nechcu dat.
Cestovanie za pracou. ako dobre to znie, dobre platy ponukaju ale co budem robit skladnika?
@Riddler ano aj medzi profesiami. Tie väcsie platy co su tak to maju ITckari ktory maju take poziadavky ze mal som dost. Tolko programovacich jazykov + prax chcu ze aš. Nezeby prijmali niekoho s mensimi poziadavkami koho by aj trochu vyskolil. ie vsetko ma vediet sam a na vybornej urovni.
Regionalne ao si teraz cital.. Niekde ani minimalnu mzdu nechcu dat.
Cestovanie za pracou. ako dobre to znie, dobre platy ponukaju ale co budem robit skladnika?
6
Ja dúfam, že onedlho budem mať niekoľkonásobok toho. Ale samozrejme nie som v KE. No viem, že sa dá vyžiť aj z toho, ale neviem napríklad aké ceny bytov sú v KE a tak.
7
@likjul A kde si/co robis? Na sídlisku v zlom stave 350€/byt inac nieco krajsie alebo blizsie k mestu 500€+
8
V Prahe a neide o to čo robím teraz, ale čo by som mohol robiť (ide samozrejme o vyššie postavenie). Tak to sa z toho veľa nedá no.
9
imperátor ficko za toto bude raz kruto trpieť, ožobráčil slovenský národ a mysli si aky je pán
10
@zajkousko Vies ako to jeho zaujima. On sa ma dobre uz na 10 roky dopredu, svoju rodinu a známych ma zabezpecených tak naco sa bude starat o dalsich

Napíš svoj komentár
- 1 3kratadost: Idem sa s vami podelit o cursed fitness influencera zameriavajuceho sa na zeny, ...
- 2 Thinkaboutjustice: Patalie s autom part 2. Uz konecne zistili, co mojmu autu je, ...
- 3 Chumaj: mate radi ivanu z partyshore? za mna dalsia neodolatena jebačka
- 4 Abstraktdepres: Tak testujem velkoformátovú tlač. Našiel som si nejaky eshop... Už sa neviem dočkať až...
- 5 Lytaryta: ejh, by som tiez chcel chodit resp.jazdit na roadtripy na 5...
- 6 Lytaryta: :/
- 7 Chumaj: mate radi ivanu z partyshore? za mna dalsia neodolatena jebačka
- 1 3kratadost: Idem sa s vami podelit o cursed fitness influencera zameriavajuceho sa na zeny, ...
- 2 Azizi: Uvažujem, že si dám do spálne nejaké pekné kvalitné fialové závesy, lebo...
- 3 Lejla32: Musim si nastaviť nejaky lepsi mindset, aby som neriesila co si pomyslia ostatní.....
- 4 Lytaryta: pûl princeznej, aj s královstvím ~ za DDR2 4 GB...
- 5 Thinkaboutjustice: Patalie s autom part 2. Uz konecne zistili, co mojmu autu je, ...
- 6 Raketak: myslieli ste si ze dnes izrael nepacha genocidu ? OMYL !!! Aj DNES IZRAEL...
- 7 Chumaj: mate radi ivanu z partyshore? za mna dalsia neodolatena jebačka
- 8 Abstraktdepres: Tak testujem velkoformátovú tlač. Našiel som si nejaky eshop... Už sa neviem dočkať až...
- 9 Azizi: Na dnes tu mám pre vás legendárny pohodový letný hit od Inner Circle ...
- 10 Lytaryta: ejh, by som tiez chcel chodit resp.jazdit na roadtripy na 5...
- 1 Thunderstorm: zistila som, že dovolenky s kamarátmi asi nebudú nič pre mňa ...
- 2 Lejla32: To ani neviete, ze som doma s pasovym oparom na tvari 1.x...
- 3 3kratadost: Ej bistu, vela zrobia tie steroidy, vela. Jeden fest silny typek z...
- 4 3kratadost: Idem sa s vami podelit o cursed fitness influencera zameriavajuceho sa na zeny, ...
- 5 Abstraktdepres: Zoznámil som sa pani, pani zámku. Zistili sme že sme fanúšikovia rovnakého festivalu...
- 6 Tulipanoo: vcera som videla prispevok, ze nemam jest kombinaciu tvaroh - ovocie, lebo...
- 7 Warble: Ste tu este niekto, kto ste boli na Duchonovi a proste sa vam...
- 8 Azizi: Uvažujem, že si dám do spálne nejaké pekné kvalitné fialové závesy, lebo...
- 9 Lejla32: Akoze taky amaterizmus, ktory zazivam uz 3 roky s rakusanmi, som sa...
- 10 Chumaj: myslite si, ze mytickaentita je platonicky zalubena do fikiho sulika?