

Dievča, ktoré nikdy nesklame
20 komentov
1
yoshtixiang
17. 12.decembra 2014 18:18
chválim expozíciu fotografie a tie farby
3
@YoshtiXiang Diki
@sechs Kompozícia je to ako je to ulozené/postavené. Expozícia je aké je to svetlé/tmavé.
@sechs Kompozícia je to ako je to ulozené/postavené. Expozícia je aké je to svetlé/tmavé.
6
@3
Viem čo je expozícia, ale ten výraz je použiteľný pri zhotovovaní fotky, nie keď už je fotka hotová - keďže "expozícia" sa v súvislosti s fotografovaním používa vo význame: "osvetlenie fotografického materiálu".
V prípade hovoru o hotovej fotografii je podľa môjho názoru vhodnejšie použiť iný pojem, napr.: svetelnosť, svetlo vo fotke, či jas.
Nechcem tým nijako dodrbávať nikoho, len je to také zavádzajúce, keď hovoríme o expozícii tejto fotografie, o ktorej predpokladám @1 nevie, aký bol jej čas (mám na mysli expozičný čas), či iný priliehajúci parameter (použitá clona,...).
Och, ale som sa rozpísal. Dúfam, že si porozumieme a nevznikne tu žiadny rozruch.
Viem čo je expozícia, ale ten výraz je použiteľný pri zhotovovaní fotky, nie keď už je fotka hotová - keďže "expozícia" sa v súvislosti s fotografovaním používa vo význame: "osvetlenie fotografického materiálu".
V prípade hovoru o hotovej fotografii je podľa môjho názoru vhodnejšie použiť iný pojem, napr.: svetelnosť, svetlo vo fotke, či jas.
Nechcem tým nijako dodrbávať nikoho, len je to také zavádzajúce, keď hovoríme o expozícii tejto fotografie, o ktorej predpokladám @1 nevie, aký bol jej čas (mám na mysli expozičný čas), či iný priliehajúci parameter (použitá clona,...).
Och, ale som sa rozpísal. Dúfam, že si porozumieme a nevznikne tu žiadny rozruch.
18
@mikki3012 Mas sancu take este kupit. ceny este su od 1000€ - 15000€ ale onedlho take uz nekupis, jedine od známych. JA uz teraz mam problem zohnat nejake nahradne diely.
@rifla Dat ASS.
@rifla Dat ASS.
19
Fuha :/
Mne sa napriklad hrozne páči Chevrolet Impala twký nejaký z 60tych rokov
Mne sa napriklad hrozne páči Chevrolet Impala twký nejaký z 60tych rokov
20
@mikki3012 Hej ale u nas take auta nenajdes a ani neuzivis spotrebu 20-30l/100km. V amerike to je nieco ine. Chevrolet Impala, Monte carlo 70/71, camaro, Dodge charger, ford mustnag.. vela je takych aut

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
