

Uz ma nebaví ta robota. Posúvať vagóny sem a tam. A dostanem par drobných
31 komentov
1
openmindedfreak
4. 6.júna 2015 22:27
superman ftw!
3
8
si mohol este vo photoshope trochu pridat horizontalny blur na vlak, nech vyzera ze to je za jazdy
9
@mayben Dakujem ale dost uz. Postava moze byt ale ked tvar a rozum je onicom tak nic zo mna.
@5 no ak vám to nevadí, tak ked budem mat nejaku dalsiu tak ju sem pridám.
@8 Ja ledva vidim na monitor. Som rad ze som to dnes este stihol postnut. Idem uz aj spat.
@5 no ak vám to nevadí, tak ked budem mat nejaku dalsiu tak ju sem pridám.
@8 Ja ledva vidim na monitor. Som rad ze som to dnes este stihol postnut. Idem uz aj spat.
18
@vladoKo chrbát a biceps mam asi najslabsi.
@15 lebo som sa tam neudrzal lebo prilis uzka tycka bola. Cize to bolo len hop, vydrz a dole. Cize kamos nestihol odfotit ked som v tej rovnovaznej polohe.
@16 ne ne cosi. Mozno by som vydrzal na nejakej normalnej tycke ale tato bola uzka na moje ruky. Este som neskusal robit human-flag. cize tiez by to chcelo asi aj nejaky trening.
PS. Tu su fotky bez rozmazania ked tak.
» scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/...
alebo
» scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/...
@15 lebo som sa tam neudrzal lebo prilis uzka tycka bola. Cize to bolo len hop, vydrz a dole. Cize kamos nestihol odfotit ked som v tej rovnovaznej polohe.
@16 ne ne cosi. Mozno by som vydrzal na nejakej normalnej tycke ale tato bola uzka na moje ruky. Este som neskusal robit human-flag. cize tiez by to chcelo asi aj nejaky trening.
PS. Tu su fotky bez rozmazania ked tak.
» scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/...
alebo
» scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/...
25
@willbebetter keby len nadaval. Ach ani do zrkadla sa nemozem pozriet a na kupalisko sa hambim ist.
31
@sabnacke Ta šak to ani ja neviem. To su len momentky fotky. Šup hore a hned dole. Ale keby si sa snažila o to tak určite to dáš.

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
