

Ked raz za cas cestujes niekde tak just sa k tebe najebu spity, nafeteny parik.
20 komentov
1
glamorous
27. 6.júna 2015 05:57
Ja by som to sem nepostovala lebo je velka sanca ze su uzivatelmi tohto portalu
3
Spity nafetovany parik? Nuda... zazil som horsie - ovela horsie individua...
6
@mojdedo tie tvoje snahy o odpisy mi strasne pripominaju casy na zakladnej ale chapem ze to je vek kedy si sa prestal mentalne vyvyjat preto ta vacsinou ignorujem
9
@Glamorous dovolím si ťa upozorniť, že o vzájomnom záujme nebola reč, tak neodbáčaj prosím od témy. Ak nie si v dobrej mentálnej kondícii nevadí, môžeš sa kľudne diskusie zúčastniť, keď budeš na tom lepšie držím palce
10
@mojdedo o mentálnom zdraví mi chce vyprávať človek čo tu 4 roky chodí vypisovať len pičoviny pod fake nickom, fotku tu preistotu ani nemá a ide sa navážať do ostatných.... každá diskusia s tebou začína aj končí pri primitívnom urážaní sa. prosím ťa uvedom si, že o diskusiu s tebou nemá nikto normálny záujem a o nezáujme presviedčaj niekoho na koho pravidelne nereaguješ....bež si ďalej trollovať vo fórkach lebo to je jediná náplň tvojho patetického života ty potrat. tu som skončila ahoj :letim:
11
@Glamorous
- navážaš sa do užívateľov B. ty, keďže si stotožnila feťákov na fotke s užívateľmi B. ty v prvom komentári
- najdi mi moju diskusiu, ktorá sa končí urážaním užívateľov
- chceš povedať, že tí ktorí so mnou diskutujú nie sú normálni?
- fake nick? ty sa akoze realne volas Glamorous? a fotka je tu povinna?
- ako môžem byť potrat, keď si s tebou píšem? potrat sa spravidla končí usmrtením plodu
- navážaš sa do užívateľov B. ty, keďže si stotožnila feťákov na fotke s užívateľmi B. ty v prvom komentári
- najdi mi moju diskusiu, ktorá sa končí urážaním užívateľov
- chceš povedať, že tí ktorí so mnou diskutujú nie sú normálni?
- fake nick? ty sa akoze realne volas Glamorous? a fotka je tu povinna?
- ako môžem byť potrat, keď si s tebou píšem? potrat sa spravidla končí usmrtením plodu
12
@10 @11 nemate co robit len sa hadat? A este k tomu na mojich peknych fotkach sak uz klud. Sa stretnite von a tam si to vyrieste. Ako sa hovori mudrejsi ustupi
14
16
@piter09 ja viem, len som sa zacal nad tym trochu zamyslat, ci sa v tej schranke nenachadza nieco viac
17
takto som asi vypadal po tom litri čo sme pili cestou z Ba do Zv
20
najprv som sa strasne smiala na @1
potom este viac na @5
pri @8 som chytila 46850tu deja vu, lebo tak konci/zacina kazda konverzacia uzivatelky
pri @1 1 som sa skoro zdrbala od smiechu
inac @vladqog vlasy maju jak "jeblina"
potom este viac na @5
pri @8 som chytila 46850tu deja vu, lebo tak konci/zacina kazda konverzacia uzivatelky
pri @1 1 som sa skoro zdrbala od smiechu
inac @vladqog vlasy maju jak "jeblina"

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
