Otvoreneokno
31-ročná žena, osamelá
najnedávnejšie lognutie
22. 7.júla 2022 10:30
5693 dní na BIRDZi
regnutá od 12. októbra 2009
Je to krásne, prídeš do Prešova sám do klubu a zabavíš sa viac, než by si sa tri týždne dopredu chystal na ultrasupercool akciu
13 komentov
1
doyouhearme
28. 2.febuára 2015 14:09

aj ja chceem ísť do Prešova zas :happy:
3
keby to šlo takto jednoducho
vidíš, ale keď nabudúce, aký podnik odporúčaš?
vidíš, ale keď nabudúce, aký podnik odporúčaš?
4
Ja som sa vzdy hanbila ist sama do klubu.... ale mozno v nejakom cudzom meste by som sa odvazila, kde by ma nikto nepoznal ale u nas, keby som stretla nejakeho znameho, co sa stane vzdy tak by som sa citila blbo ze chodim sama
5
@doyouhearme veď hop na vlak a si tu no jednoznačne Christianiu, pretože má najlepšiu obsluhu no ale konkrétne som myslela Wave teraz
@lenkaska1 asi som sa vyjadrila jak taky neandrtálec v prešove žijem, a šla som sama s tým, že idem za niekym, ale tí tam neboli, lebo stihli medzičasom, kým som zatvorila podnik, zdrhnúť niekam preč.
Ale to vôbec nevadilo, lebo som tam stretla známych a s nimi som sa celkom bavila a presne to musíš spraviť aj ty, pridať sa k nim
@lenkaska1 asi som sa vyjadrila jak taky neandrtálec v prešove žijem, a šla som sama s tým, že idem za niekym, ale tí tam neboli, lebo stihli medzičasom, kým som zatvorila podnik, zdrhnúť niekam preč.
Ale to vôbec nevadilo, lebo som tam stretla známych a s nimi som sa celkom bavila a presne to musíš spraviť aj ty, pridať sa k nim
6
tak to hej ale tak aj to by mi bolo blbe, sa pridavat k nejakym znamym hej viem, riesim sracky
7
veď toto, že iba v christianii som bola a to je podnik na jedničku úplne super aj obsluha, aj prostredie aj nám teta predala pivo :happy:
nabudúce stopro! v marci som tam
nabudúce stopro! v marci som tam
8
@doyouhearme no pekne, to si musím pýtať občianske fakt už od všetkých tuším no nabudúce keď prídeš, žiadne pivo, sorry
@povedzme si úprimne, táto situácia je skôr ojedinelá ako bežná, väčšinou aj ja chodievam do podnikov s niekym. a nie za niekym, kto tam ani nemusí byť.
@povedzme si úprimne, táto situácia je skôr ojedinelá ako bežná, väčšinou aj ja chodievam do podnikov s niekym. a nie za niekym, kto tam ani nemusí byť.
9
počkaj počkaj ty robíš v christianii? ok, ale nerobila si tam ty, stopro
10
@doyouhearme jasné, prečo ináč by som hovorila o najlepšej obsluhe v meste no škoda, že som akurát vtedy nerobila, rada by som stretla nejakého birdzáka
11
toto toto, ale keby že mi nepredáš pivo, tak to radšej nie
nedoplo mi, sorry, ale treba uznať, že to je super podnik :happy: veď oné... » www.birdz.sk/webka/doyouhear...
nedoplo mi, sorry, ale treba uznať, že to je super podnik :happy: veď oné... » www.birdz.sk/webka/doyouhear...
12
@doyouhearme ako nie je to tak moja inciatíva alebo výmysel, fakt chodia kontroly. a hlavne teraz boli v prešovskom kraji školské prázdniny a to kocúrkovo, čo som celý týždeň zažívala si nevieš predstaviť. ak som desaťkrát nepoložila otázku, či smiem vidieť občiansky a nebolo mi na ňu odpovedané: tak dve malé kofoly ani raz .. a došli mi tam opité decká, čo nevedeli chodiť, ogrcali mi záchody... no proste horor. preto deťom alkohol radšej nepredávam. aj tak si myslím, že je milion inych spôsobov a krčiem, kde sa k nemu bezproblémovo dostanú.
13
veď ja chápem chápem, ono aj tu to je tak, ale tak my sme najprv, že horúcu čokoládu a potom, že riskneme to snáď.
viem, že to tak je, ja ti to nevyčítam, aj naši, keď mali novinový stánok, tak stále musela ísť občianka najprv.
a boli okolo obeda tam, prázdno bolo úplne takže nabudúce asi iba tú čokoládu
viem, že to tak je, ja ti to nevyčítam, aj naši, keď mali novinový stánok, tak stále musela ísť občianka najprv.
a boli okolo obeda tam, prázdno bolo úplne takže nabudúce asi iba tú čokoládu

Napíš svoj komentár
- 1 Lytaryta: hah co bolo pôvodne na tej fotke s tymi 5 cernochmi...
- 2 Tulipanoo: rodicia nemaju v chladnicke jedlo, ale za to tam ma manka ozempic lol...
- 3 Lejla32: Tento týždeň konecne v pluse po dlhsom case na akciach
- 4 Azizi: Prečo sa už nevyrábajú drevené kefy s kovovými štetinkami? :/ Všetko je len hnusná...
- 5 Y4nn4: Zomrel José Mujica- bývalý Urugujaský prezident. Počas svojho mandátu rozdal každý mesiac 90% svôjho...
- 6 Lytaryta: ..yo, a ze zrovna ty najlepsie vies, kam a...
- 7 Teal: Dnes mám deň, že som sa vrátil k starým wave hudbám z pred...
- 8 Lejla32: Takze update k susedom!!!! Jak som spomínala, že byt nad nami sa predal...
- 9 Ladydoga: www.facebook.com/share/r/1CG...
- 10 Uchylakvyjebany: Ste si vsimli jak Teal ciha ne tie kokoty aby ich mohol hned zakryt?...
- 1 Bebekex: mam vlasovu dilemu. isli by ste na 100€ zosvetlenie ku kadernicke alebo cakali na...
- 2 Teal: Úprimne dúfam, že éra degeneratívnych Ai vyhasne rovnako rýchlo, ako aj éra...
- 3 Raketak: ake ubohe a malicherne , ze ludia ma tu dokazu ihned zablokovat ...
- 4 Lytaryta: hah co bolo pôvodne na tej fotke s tymi 5 cernochmi...
- 5 Skvrnka: Stále nie som dospelák.
- 6 Tulipanoo: rodicia nemaju v chladnicke jedlo, ale za to tam ma manka ozempic lol...
- 7 Raketak: Moja babka dnes isla prvykrat do prace a ja sa idem nahlasit na Urad...
- 8 Lejla32: Tento týždeň konecne v pluse po dlhsom case na akciach
- 9 Azizi: Prečo sa už nevyrábajú drevené kefy s kovovými štetinkami? :/ Všetko je len hnusná...
- 10 Raketak: este ze som tu ja ktory birdzakom predostriem realitu !!! ja s najvyssim IQ...
- 1 Mytickaentita: buď sa dám znova na tanec alebo si kúpim synťáky
- 2 Bebekex: mam vlasovu dilemu. isli by ste na 100€ zosvetlenie ku kadernicke alebo cakali na...
- 3 Lytaryta: vyjebanyuchylak imho na 88% vobec není dominik ...
- 4 Teal: Úprimne dúfam, že éra degeneratívnych Ai vyhasne rovnako rýchlo, ako aj éra...
- 5 Limitles: oddrbat jednu cestu a nevyriesit alternativu je take vallovske
- 6 Uchylakvyjebany: Aj vam sa snivaju pesnicky jak tomu jebnutemu Tealovi?
- 7 3kratadost: Dost by som uvital, keby som mal aspon, ze mesiac bez zranenia....
- 8 Mytickaentita: snažím sa presvedčiť samu seba, že fakt nepotrebujem ďalší svietnik
- 9 Bebekex: vzdy ked pocujem, ze nejaka dospela zena sa narodila v roku 2003, tak...
- 10 Tulipanoo: som sa nechala zlakat a letela som z Prahy do Trebisova (teda Kosic a...