

Niečo sa končí, niečo sa začína...
17 komentov
1
piotra
10. 5.mája 2014 13:28
ty si úplná sympoška!
3
@piotra ale čoby. To robí ten šarmantný úsmev vedľa
@nataly005 ďakujeeeem, ono aj je strašne super. môj výtvor, najprv sa to nikomu nepáčilo, ale nakoniec zožalo úspech!
@nataly005 ďakujeeeem, ono aj je strašne super. môj výtvor, najprv sa to nikomu nepáčilo, ale nakoniec zožalo úspech!
7
@tikalok no aspoň som to skúsila zahovoriť
@jessiqa spasibo ^ ^ no akonáhle sme dobehali, už sme potom len padali, pretože sme sa nadrbali jak ringle
@jessiqa spasibo ^ ^ no akonáhle sme dobehali, už sme potom len padali, pretože sme sa nadrbali jak ringle
10
@lawey neviem, este nemam vysledky ale Brno je poistka, tak ak ma zoberu na tu co najviac najviac chcem, tak Brno nebude :p
@tosom no ak zmaturujeme, tak uz nie sme ale 5 rokov sme tam otravovali vzduch, ja som trosku legenda
@tosom no ak zmaturujeme, tak uz nie sme ale 5 rokov sme tam otravovali vzduch, ja som trosku legenda
13
@tikalok hej, ďaleký východ do Prešova sa chystám, ak bude prajné postavenie hviezd a mesiac v správnej fáze
14
fíha, to som nečakal, asi už taký birdzovský zvyk, že nič lepšie a žiadanejšie na tomto svete ako brnenské vysoké školy neexistuje tak teda želám správnu konšteláciu
15
@tikalok dosť fakujem celé Brno, hlavne keď vidím, že sa tam hlási polovička mojej vypatlanej triedy a je to považované za školu škôl a ako si napísal, žiadnejšej lepšejšej nie je. A nemám rada Čechov ani češtinu a hlavne Slovákov, ktorí sa snažia rozprávať po česky "aby zapadli" a vytŕčajú tak ešte viac, než by bolo znesiteľné
Tááá, z BA do Prešóva, troška nezvyčajné, ale vraj najlepšejšia katedra slovenčiny, tak vyskúšame Vďak za prianie!
Tááá, z BA do Prešóva, troška nezvyčajné, ale vraj najlepšejšia katedra slovenčiny, tak vyskúšame Vďak za prianie!

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?