

Že aké krásne raňajky do postele? Mám toho najúžasnejšieho chlapa na svete! #sunshinereagge


Že aké krásne raňajky do postele? Mám toho najúžasnejšieho chlapa na svete! #sunshinereagge
25 komentov
1
rajzak
7. 2.febuára 2015 12:47
12:32 raňajky ?
3
@rajzak nie som homo smartfonis, čo je od 9:00, hneď jak rozlepí oči a zbadá túto chutnú nádheru, online na všetkých sociálnych sieťach a automaticky postuje čo vidí.
A aj keby, čo? Bola som do skorého rána v práci, pokojne som sa mohla zobudiť na obed a mať za sebou čerstvých, SZO odporúčaných, 8 hodín spánku
A aj keby, čo? Bola som do skorého rána v práci, pokojne som sa mohla zobudiť na obed a mať za sebou čerstvých, SZO odporúčaných, 8 hodín spánku
9
Raňajky či olovrant ? ja by som ho kopla do prdele keby mi na raňajky doniesol toto...ináč hladná by som bola
Ale snaha sa cení a je navyše kreatívny
Ale snaha sa cení a je navyše kreatívny
11
@goldfish @nationalgeographic
vy ste odveci, veď tu nejde o nutričnú a kalorickú hodnotu raňajok, ale o tú radosť, kreativitu a lásku, ktorú tento milý tanier plný ovocíčka vyvolal. ale okej, zvykla som si, toto je vesmír divných ľudí. kebyže sem túto fotku pridá niektorá iná dviečina, tak sa pojebete a roztopíte, uhrdličkujete, usrdiečkujete k smrti a ešte aj cukrovku dostanete
vy ste odveci, veď tu nejde o nutričnú a kalorickú hodnotu raňajok, ale o tú radosť, kreativitu a lásku, ktorú tento milý tanier plný ovocíčka vyvolal. ale okej, zvykla som si, toto je vesmír divných ľudí. kebyže sem túto fotku pridá niektorá iná dviečina, tak sa pojebete a roztopíte, uhrdličkujete, usrdiečkujete k smrti a ešte aj cukrovku dostanete
15
Ty si ale riadne zdeccimovaná, každy v tvojom okoli ma určite samovražedné sklony.
19
inak, dost sa mi pacia veci co postujes, pises, asicitis a tesim sa za to ako si vedieš .)
ja len tolko .)
ja len tolko .)
21
@bitter ty čo mi strašíš na profile, keď si si ma blokol? strč svoju pokryteckú hlavu do piesku a neotravuj svojimi výrokmi o tom, aká na 100% som ja a ako sa správa moje okolie.
@waagbistritz69 pôvodne som bola zobudená týmto
@lawey to si ma veľmi potešila, aj ja som veľmi spokojná ako sa mi darí a tak
@waagbistritz69 pôvodne som bola zobudená týmto
@lawey to si ma veľmi potešila, aj ja som veľmi spokojná ako sa mi darí a tak
22
to ale hlavne neni od Marleyho, ale od Laid Back a je to strašná odrhúvačka, i.m.h.o.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

