

Niekde v tejto mase sa nachádzam aj ja sranda že všetkých kamarátov tu dokážem identifikovať ale seba neviem nájsť ani za boha. zrejme som bol vtedy pri bare.


Niekde v tejto mase sa nachádzam aj ja sranda že všetkých kamarátov tu dokážem identifikovať ale seba neviem nájsť ani za boha. zrejme som bol vtedy pri bare.
25 komentov
1
yacopsae
2. 4.apríla 2014 11:51
Ani tam nevyzerám tak ožratý, ako som v skutočnosti bol.
4
@yacopsae milujem váš podnik bar bar a závidím akú scénu máte v topolčanoch. tolko skvelých ľudí pokope som nikde inde nevidel.
5
@oiquell Si tam nebol asi cez bežný víkend, keď sú tam len deti a čupky. Ono je to tam fajn počas koncertov.
9
@yacopsae my sme v nr tiež mali náš klub a začali tam chodiť deti lebo im to pripadalo strasne cooooooooooooool a potom tam začali chodiť náckovia a nakoniec tam nechodil nikto iný a museli ho zavrieť.
10
Heeeh...to sa vôbec nečudujem, keď s hentakými vymytými mozgami sa zabávaš
Banda feťácka a ty medzi nimi.
Banda feťácka a ty medzi nimi.
19
to si možno akurát narazil na dobrý koncert, ale je tam aj kopu kokotov... aj keď v Trenčíne som zažil na niektorých koncertoch asi najväčších kokotov, čo vyvádzali v Lúči...
24
@waagbistritz69 ale kde, ešte na Edelweiss Piraten dakedy 3-4 roky dozadu...kedysi som zvykol do Lúču chodiť často, dnes som pracovne vyťažený, tak nechodím skoro nikde
25
@OpenMindedFreak jaj, tak z toho koncertu si pamätám len nejakého týpka v mikine Operace Artaban, čo najebaný vrážal do ľudí

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?


