

Kto toto neuhádne, nežije
39 komentov
1
etelnair
26. 6.júna 2012 22:36
najznamejsi pentakiller
4
len tak dam do googlu slash a aha, tento obrazok
inak neviem kde hra ani nic, netusila som aku osobu som si mala pod tym menom predstavit, ale aha, ja som to zazracne vedela!
viem ze by som sa mala hanbit ale chcela som sa pochvalit ze ho poznam aj ked ho nepoznam
inak neviem kde hra ani nic, netusila som aku osobu som si mala pod tym menom predstavit, ale aha, ja som to zazracne vedela!
viem ze by som sa mala hanbit ale chcela som sa pochvalit ze ho poznam aj ked ho nepoznam
5
@salkoo že kto to je... a vidí on vlastne ani vidieť nemusí
@hoperpohroma Guns n roses predsaaaa
chápem, to nevadí
@hoperpohroma Guns n roses predsaaaa
chápem, to nevadí
13
@teriq ten BlackSabbath bol trošičku bomba! škoda že som tam nebol, ale mám video, aspoň moja peňaženka zomrela po novarocku
14
ja som to našťastie nehradila zo svojho vrecka úplne úžasní boli! Ozzy bol top a Slash keď vybehol na pódium, tak ľudia šaleli
22
tak ako vidieť Ozzyho, to je něco! ale som sa miestami pobavila keď vytiahol pištol s tou takou penou a striekal tam po ľuďoch keď si po každej pesničke namočil hlavu do kýbla s vodou skackal tam ako taký zajac, niekedy úplne mimo rytmu a zo začiatku zatiahol pár falošných tónov, ale bol proste exkluzívny, jednoducho Ozzy
32
mamina vravela, že kokaín, ale čo ja viem ja to nejako neriešim, hlavne, že dokázal stáť/skackať/behať/objímať sa/spievať
34
každopádne skvelý zážitok ale sme sa pobavili na záver, lebo sa poďakoval, poklonili sa, vystrelili ohňostroje a padlo plátno. a ja že "nuž, pri ozzym asi ťažko bude prídavok, že "
"buďme radi, že tam vôbec bol, šak prídavok by nemusel zvládnuť :d"
"buďme radi, že tam vôbec bol, šak prídavok by nemusel zvládnuť :d"
38
zabudni že slash a axl budú niekedy ešte spolu hrať...to nehrozí
btw. HRAL v gnr...ale už vyše 15 rokov nie momentálne spolupracuje s mylesom kennedym...a okrem toho hrá aj vo Velvet Revolver
btw. HRAL v gnr...ale už vyše 15 rokov nie momentálne spolupracuje s mylesom kennedym...a okrem toho hrá aj vo Velvet Revolver

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

