

@n0win0u hele


@n0win0u hele
25 komentov
1
ruderenee
9. 8.augusta 2012 18:37
ostrokysla ? mnam
5
novy trend varit na birdzi ostrokysle polievky? ale tiez je to jedna z mojich naoblubenejsich
6
@momoglamorous pardon ale ja varím tu polievku už asi dva roky a sem som to tiež nedal raz ale asi jo, veď je to sexy polievka
7
Sorry,nevsimla som si a nevedela som ale asi sa ju naucim varit,dala by som si hmmm
9
prekvapuje ma, aká je známa a každého obľúbená a ja som ju v živote nejedla .
a vlastne som sa o existencii takejto polievky dozvedela len nedávno .
a vlastne som sa o existencii takejto polievky dozvedela len nedávno .
11
12
16
a čo ak je to spôsobené len tvojím chabým kuchárskym umením?! alebo teda, jeho vizuálnou formou ?
(a mňa ešte zaujalo, čo si to mal vtedy otvorené, na monitore teda
(a mňa ešte zaujalo, čo si to mal vtedy otvorené, na monitore teda
17
@ouch jednoducho ja neviem spraviť tú polévku aby vyzerala ako v čínskej reštaurácií, chutí tak isto, ale nevyzerá tak
to je prosím pekne Sheldonova pravá ruka za barom kde bola Penny ^.^
to je prosím pekne Sheldonova pravá ruka za barom kde bola Penny ^.^
18
vidíš, vidíš, VIDÍŠ!!! tak na mňa nevýkričníkuj !
ja som tak nejak dúfala, že to bude TBBT !!!
ja som tak nejak dúfala, že to bude TBBT !!!
22
pre teba všetko
ha! 29 ich je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to je viac, ako trošku
ha! 29 ich je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to je viac, ako trošku
24
Teda.... Mne to príde trošku (blee) ale ešte som ju nejedla a ani som nevedela o jej existencii

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
