

manka sa chcela naucit mejkapit
29 komentov
1
feklus
19. 9.sept. 2015 22:38
nalavo lepsie
6
ma uplne udivuje ako je kazdy za prirodzenost a blablablabla a pod kazdu fotku pise ze bez mejkapu lepsie, ale podla mna rozhodne vyzera lepsie napravo len dost urobi aj fotka
ale vyzera dobre tak ci tak
ale vyzera dobre tak ci tak
7
@magick55 sak je hrubsia o 1 cm vdaka makeupu nie?
@fakecocacolazero wuut ma 47
@nikkaaa no ona je hlavne brutalne nefotogenicka, ale nazivo vyzerala milionkrat lepsie namalovana a povedal to snad kazdy no
@fakecocacolazero wuut ma 47
@nikkaaa no ona je hlavne brutalne nefotogenicka, ale nazivo vyzerala milionkrat lepsie namalovana a povedal to snad kazdy no
9
@atropabelladona som jej kupila anti-aging primer od tarte, je velmi husty a dobre vyplni vrasky a vselijake zahyby ^^ plus este hra so svetlami, svetly korektor na spadnute miesta a tak
11
nazivo mozno, ale na fotke sa mi napr namalovane oci ovela viac pacia
14
to co mate tu za mamy ? kks ze 47 ja ze to je tvoja starsia sestra inak strasne sa podobate
16
17
inak mne tie ľudia hovoria že som celá mamka a pritom som celý otec sranda
1
v tom nahlade pozeram, ze ako si sa to namalovala, ze mas uplne iny nos a nakoniec to nie si ty..
brutalne sa podobate, teda okrem toho nosu
brutalne sa podobate, teda okrem toho nosu
26
@momoglamorous jakej vlastnej jebnutosti? wtf? evidentne ti bolo trochu trapne ked jedine co vies vyprodukovat je "pojeb sa pichqa" lmao
27
@nicolkaa lebo komentovat a tagovat, kto na co klikne pod fotku, ked je to tu uplne slobodne slovom "trapqa"lebo ludia si stale budu mysliet, ze tento slovnik je coolovy, vobec nie je trapne
28
@momoglamorous jezis takto argumentovat mozem aj ja, ze je slobodne napisat niekomu do komentu, ze je trapka mne je to uplne jedno na co nejaky retard na internete klikne, len som sa nad tym zasmiala trochu co to uz je za primitivnost end of, ty len mas potrebu rozmazavat hovno a dalej sa strapnovat (

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

