Bez toho, aby som to vopred nejako extra plánoval, až 41 dní z roku 2017 sa mi podarilo byť na nejakej menšej či väčšej túre. Na ďalší rok to bolo o niekoľko dní menej a tento rok budem rád, keď sa mi podarí naplniť svoje predsavzatie o 30 dňoch. Na budúci rok si teda radšej už nedávam žiadny počet dní.

Budúci rok pôjdem na Cestu hrdinov SNP. Nemám veľké oči, ale aj keď to na prvýkrát neprejdem celé, určite to bude mocný zážitok. Sám by som to ani neinicioval, ale keď už sa na to dala partička blízkych ľudí, vyskúšam to.

Okrem toho by som rád prešiel Orliu prť. A ak z nejakého dôvodu tá Cesta nevyjde, snáď vyjde aspoň roky odkladaná hrebeňovka Veporských vrchov. Aj Gerlach opäť len posúvam na ďalší rok. A podľa toho ako zvýšia voľné víkendy, doplním niečo z chýbajúcich voľne prístupných vrchov Vysokých Tatier – Kriváň, Kôprovský štít, Svinicu, Hrubý štít, plus Rysy z poľskej strany.
Žiadnu veľkú dovolenku neplánujem, ale rád by som navštívil aspoň kamaráta, ktorý sa presťahoval do Valencie.

Ani festivaly už nie sú nejakou prioritou, ale chystám sa ísť si splniť teenagerské hudobné sny na NovaRock. Ak na Pohodu, tak radšej opäť ako dobrovoľník. Grape neznie zle, ale zrejme sa križuje s Cestou.
S doterajším kvízom sa presúvame do iného podniku s lepšími priestormi. Plus od januára začínam robiť nový kvíz. A okrem toho by sme radi pokračovali aj v nepravidelných kvízoch s Vagusom pre ľudí bez domova. Tak si len prajem, aby produkcia neupadala na kvalite a aby sa podarilo motivovať aj ďalších ľudí, aby na tie kvízy radi chodili.
Domovaričské plány sú veľmi skromné: vyskúšať spraviť medovinu a navariť pivo, s ktorým sa zúčastním domovaričskej súťaže.
Návrat k bedmintonu, na ktorý som si od konca leta nevedel nájsť čas (a často ani parťákov), by mal byť jednoduchý.

Začať behávať, aby som do tridsiatky stihol ten polmaratón, ako som si sľúbil, bude ťažšie.
Zo školy som dávno preč, v práci angličtinu nepoužívam... Ale vraj budem, takže by sa zišiel nejaký dobrý kurz – prijímam vaše odporúčania (v BA)
O rok sa k tomuto blogpostu vrátim a konfrontujem ho s realitou. Som veľmi zvedavý, ako to dopadne

 Blog
Komentuj
 fotka
motovidlo323  18. 12. 2019 16:08
Mňa veľmi preqapila infoška nedávno, že stále sú na svete kopce, ktoré nik nikdy nepokoril.

Inak ako vyzerajú qízy pre bezďákov?
 fotka
nicmanenapada  19. 12. 2019 10:37
@motovidlo323 26 otázok, z toho 25 s možnosťami ABCD a 1 rozstrelová. Registráciu tímov, prípravu priestoru a výhry riešia oni sami. Termín a tému (preferujú tematické kvízy) dohadujeme spolu.
 fotka
motovidlo323  19. 12. 2019 16:34
Ako to chápem, že tam sú nejaké pravidlá, len ma udivuje že bezdomovci o niečo také vbc majú záujem.
 fotka
nicmanenapada  19. 12. 2019 23:49
@motovidlo323 tak z našich hláv to nevyšlo. V domci si to vymysleli, rozhodli sa skúsiť to, natrafili na nás a hotovo, už rok to funguje.
 fotka
motovidlo323  20. 12. 2019 20:16
Wow. To je fest divné.
 fotka
willbebetter  12. 1. 2020 19:53
International House na anglinu, ak nezmenili tak na b2 maju min jedneho garantovaneho nativa, na c1 dvoch native speakerov. Pripravovala som sa tam na dva c1 cambridge certifikaty a vsetko super odporucam ale bolo to uz davnejsie takze treba preverit... su nad mekacom na snp.
 fotka
evkasv  20. 1. 2021 22:15
Vrátil si sa sem?
 fotka
nicmanenapada  20. 1. 2021 22:31
@evkasv tak teraz vďaka tebe už áno
Napíš svoj komentár