Prihlás sa
Činžiak
Fórum
Statusy
Blogy
Obrázky
Ľudia
Môj profil
Nastavenia
Roleta
Prihlásiť sa
Registrácia
O BIRDZi
Kontakt
BIRDZ
Nespiacakraska
35-ročná žena
Iné dievča
Domček
Stavy
Albumy
Blog
Fóra
Nespiacakraska
26.
2.
febuára
2017 22:32
Ďalšie
jej
obrázky
»
Takto by mala vyzerať nová Nokia 3310. Jeeeej :3
Takto by mala vyzerať nová Nokia 3310. Jeeeej :3
2
0
0
0
0
Komentuj
13 komentov
1
77hanes77
26.
2.
febuára
2017 22:40
Nie, že mala .. tak aj vyzerá
A ten dizajn je hnus
(môj vkus)
2
rifla
26.
2.
febuára
2017 22:42
toto vôbec nie je ako stará známa 3310
3
james98
26.
2.
febuára
2017 22:49
Asi by ma jebali tie tlačidlá, už by som si nezvykol. A rovnako velkosť, osobne potrebujem obrovský mobil, aby som si tým mohol kompenzovať iné veci
4
sisi092
26.
2.
febuára
2017 23:02
Boďe to je jake ňuňu
hahaha take drobča...
5
0sea
26.
2.
febuára
2017 23:05
Je to nostalgický telefón s nostalgickým dizajnom...
6
kosmiklove
27.
2.
febuára
2017 01:16
Mne sa páči ale skôr mi pripomína nokiu 6303
7
elemia
27.
2.
febuára
2017 07:34
len či vydrží všetko tak isto, ako stará.
nemyslím.
8
dee99
27.
2.
febuára
2017 10:07
strašné niečo.. z kedysi vlajkovej lode nokie spravili fiat multipla..
9
torpedo08
27.
2.
febuára
2017 10:30
Mohli sa s tym trochu viac pohrat
ale je to mile ze vobec nieco take spravili
10
hoperpohroma
27.
2.
febuára
2017 13:46
ja som myslela ze pointa bola aby sa to dalo pouzit ako kladivo a nadalej to fungovalo, tak ako kedysi
ten displej vyzera byt krehky a mozno aj dotykovy, to moc potom nejde podla tej filozofie
11
elemia
27.
2.
febuára
2017 19:45
@hoperpohroma
tuším, že to dotykovka nie je.
12
nespiacakraska
27.
2.
febuára
2017 19:48
@hoperpohroma
@elmia
čítala som že nebude mať dotykový displej ale tiež si myslím že nevydrží to čo pôvodná.
13
mayben
1.
3.
marca
2017 13:29
tá žltá je top *mám srdiečka v očiach*
Napíš svoj komentár
Pridaj
koment
Horúce!
3 dní
Týždeň
Mesiac
1
Obrázok od Kobra
2
Obrázok od Kobra
1
Pozdravujeme z Nórska
2
Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...
3
Spomíname ♡
4
Obrázok od Kobra
5
Obrázok od Kobra
6
Shalom !!!
7
Obrázok od Kobra
8
Mačacia śavāsana
9
Exekutorsky art
10
It's that time again... toto...
1
Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,...
2
Zo 4, 5 hodinového čakania v...
3
@Tequila kamo , dnes som...
4
Toto mi velmi pripomina niekoho :)
5
Tak napríklad aj medzi týmito sa...
6
Miticka stale ziarli na moje nechtiky?...
7
Z môjho prvého shibabri festivalu. ...
8
Aký je váš postoj k manželstvu?
9
Obrázok od Kobra
10
Moja buchta !!... Carice sa...
Ďalšie fotky
Ben Smythe.
Znova som otvoril FB a dozvedel som sa, ze...
exekutorsky art
:d cute
na 90 percent to ma muž čo je hoe
Shalom !!!
it's that time again... toto nikdy nezestarne
Viac
Pridaj na BIRDZ
Nový blog
Nové fórum
Nový fotoalbum
Nový obrázok
Nový status
Zadaj svoje Birdzovské meno, alebo si
regni nové
alebo
Nová registrácia
Nahlás adminom!
Ďakujeme, že pomáhaš robiť BIRDZ lepším!
Dôvod:
spam, reklama, komerčná kravina
péčko
nenávisť voči ľuďom či skupinám ľudí
potenciálny trestný čin
nelegálna aktivita (poruš. autor. práv)
iný dôvod
Doplnenie:
Pošli nahlásenie
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.
A ten dizajn je hnus (môj vkus)